kwietnia 29, 2019

SEMILIKE OD SEMILAC - DLACZEGO SĄ LIMITOWANE I JAK JE DORWAĆ? (+ KONKURS - DO WZIĘCIA 3 ZESTAWY!)

semilike jak zdobyć

Są limitowane i niedostępne w regularnej sprzedaży. Kiedy się pojawiają gdzieś na czarnym rynku to znikają w zawrotnym tempie, a ich cena wtedy to zazwyczaj wielokrotność lakieru z klasycznej kolekcji. Nie wiesz o czym piszę? To nie poznałaś jeszcze Semilików. Dziś masz więc okazję dowiedzieć się o nich kilku informacji, a także wygrać cały komplet!

Zawsze kiedy myślę o marce Semilac stwierdzam, że… nazwa to im się udała. Przecież Semi to może być wszystko! Jesteśmy społecznością SemiGirls, tworzymy SemiNails, używamy SemiArtów… Nic więc dziwnego, że w asortymencie marki pojawiły się Semiliki

semilike limitowane lakiery
wzornik semilike

Czym są Semiliki?


To lakiery hybrydowe, jak każdej inne, ale… nie do końca. Semiliki dostępne są w limitowanej ilości i nie są wprowadzane do sprzedaży detalicznej. Semilike to lakiery do… lubienia, dostępne w unikatowych kolorach. W chwili obecnej w „ofercie” Semilac dostępne są 4 kolory:

  • 000 Semilike Lazure Dream - ujmujący błękit. Na tyle ujmujący, że ja, nielubiąca niebieskiego na paznokciach, kiedy już robię paznokcie w tym kolorze, to zawsze sięgam właśnie po niego. Miałam go na przykład przy okazji zeszłorocznej plaży na paznokciach.

semilike lazure dream

  • 111 Semilike Cherry&Berry - przepiękny malinowy wypełniony tysiącami mieniących się drobinek. Nie ma takiego drugiego, nie ma podobnego. To dosłownie rubin w całej mojej kolekcji.

semilike cherry berry

  • 222 Semilike Woolly - prawdziwie sweterkowy lakier, idealny na późną jesień i zimę. Posiada w sobie bardzo małe czerwone i zielone włókienka, co sprawia, że już na pierwszy rzut oka otula miękkością zimowego swetra. 

semilike woolly

  • 649 Semilike Hololike - najnowsza perełka w mojej kolekcji. Półprzezroczysty lakier nawierzchniowy, który pięknie wygląda nałożony na biały, jak i na każdy inny kolor tworząc na nim mieniącą się różnymi kolorami taflę.

semilike hololike

Jak dorwać Semiliki?


To zadanie dla prawdziwych łowców! Ponieważ są to produkty z założenia limitowane, nie można ich tak po prostu wrzucić do internetowego koszyka, ani kupić w stacjonarnym punkcie Semilac. Gdzie więc ich szukać? Opcji jest kilka, ale podaję niektóre z nich:

  • udział w pokazie Semilac - jeśli jeszcze nigdy na nim nie byłaś zaręczam, że warto, a dla poparcia moich słów odsyłam Cię do tekstu, który ma ponad 2 lata i nadal jest w pełni aktualny. Semilike często dołączany jest tam do welcomepacka wraz z kilkoma innymi gadżetami. 
  • targi - mowa o targach kosmetyczno-urodowych, gdzie wystawia się Semilac. Często Semiliki są tam nagrodami w quizach i mini konkursach.
  • akcje promocyjne - jak choćby ostatnia podczas której przy zakupach za min. 100 zł można było odebrać Semilike Hololike za symboliczny 1 grosz.
  • konkursy na Facebooku i Instagramie - wystarczy śledzić profil Semilac, żeby być na bieżąco ze wszystkimi akcjami 
  • wygrać je u mnie - w ramach tego postu masz szansę zgarnąć jeden z trzech zestawów zawierających wszystkie cztery Semiliki. Co więcej, żeby podwoić swoje szanse możesz wziąć udział w rozdaniu także na Instagramie. Tam także czekają 3 zestawy! Co trzeba zrobić tu? Uzupełnić poniższy formularz :)

semilike jak zdobyć
limitowane lakiery od semilacA  może masz już któryś z Semilików w swojej kolekcji? Jak udało Ci się go dorwać? Jestem ciekawa jakie zdobienie udało Ci się wyczarować z jego pomocą? A może marzy Ci się któryś konkretny kolor? Daj mi znać który oczarował Cię najbardziej!

[EDIT: Gratuluje zwycięzcom - Aga Z., Jakub S., Ewa G. - skontaktuję się z Wami mailowo :)]

hybrydy semilike semilac

Powodzenia w rozdaniu!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje