czerwca 21, 2019

ZROBIŁAM FACETOWI COŚ, O CZYM KOBIETY ŚNIĄ PO NOCACH…

serum do rzęs

Z góry przepraszam Was za ten clickbaitowy tytuł, ale… ja wcale nie kłamię, a być może udało mi się przyciągnąć trochę Waszą uwagę. To dobrze, bo ten wpis musicie przeczytać. 
Pamiętacie, jak kilka miesięcy temu S. otwierał na Facebooku paczkę-niespodziankę? Zapytał wtedy, co z tego będzie dla niego, a że w ramach mojej wiosennej regeneracji włosów zawłaszczyłam sobie szampon, booster i tabletki Kerabione, to rzuciłam przez ramię: „To weź sobie odżywkę do rzęs”. I tak zaczyna się ta opowieść…

Nie spodziewałam się, że S. potraktuje te słowa serio. Najpierw co prawda potrzebował chwili na zastanowienie, czym są rzęsy i czy to przypadkiem nie brwi… Ostatecznie stwierdził, że przekona się na własnej skórze, jak taka odżywka działa. No i w ten sposób przez ostatnie 2,5 miesiąca w ramach wieczornej rutyny nakładał na rzęsy serum od Kerabione.

I tu słowo wyjaśnienia, dlaczego? Przede wszystkim dla żartu, zabawy i eksperymentu (S. przestudiował ulotkę, poczytał o składnikach i choć ciągle nie miał pojęcia, jak to działa, to chciał zobaczyć, czy coś się wydarzy). A ja pomyślałem, że to też dobra okazja, żeby zaprzeczyć, że takie rzeczy są tylko dla kobiet, bo S. ma dość rzadkie i cienkie rzęsy, więc stwierdziliśmy, że po prostu je wzmocnimy.

serum do rzęs efekty

O kuracji

Ustalmy od razu jedno – serum nie sprawi, że z dnia na dzień Wasze rzęsy sięgną nieba. Ma za to wzmocnić je i odżywić tak, by włoski stały się grubsze, silniejsze, a co za tym idzie rzadziej wypadały. Kompleks składników aktywnych stymuluje też ich wzrost. Na stronie Kerabione macie garść statystyk, które są potwierdzone badaniami. Zerknijcie w wolnej chwili.

S. codziennie nakładał pędzelkiem niewielką ilość serum na rzęsy, tuż u ich nasady. Nie potrafię określić, kiedy pojawiły się pierwsze efekty, bo nie kontrolowałam tego na bieżąco, a S. nie zauważał. 

efekty serum do rzęs

Efekty


Codziennie ukrywa wzrok za okularami, więc zapytałam go ostatnio, jak tam jego rzęsy? Odpowiedział mi, że w sumie to nie widzi żadnych efektów, że „jeszcze mu wszystkie nie wypadły”. Ale… to facet, a faceci na taki rzecze nie zwracają uwagi. Zarzeka się, że stosował Kerabione regularnie, może czasem zapomniał. Przyznam się bardzo szczerze, że kiedy popatrzyłam na jego rzęsy, też nie zauważyłam nic spektakularnego. Do momentu, aż zestawiłam ze sobą dwa zdjęcia – sprzed dwóch miesięcy i obecne.

Po co to wszystko tutaj pokazuję? Bo produkt działa. Działa na facetów! Może to dziwne, ale przynajmniej raz w tygodniu na Instagramie pisze do mnie facet z prośbą o poradę… paznokciową. Mężczyźni też przykładają wagę do wyglądu – zależy im na dobrze przystrzyżonym zaroście, ułożonych włosach, a także na ładnych, zadbanych dłoniach, paznokciach, a nawet i rzęsach! Są tacy, którzy borykają się z problemem wypadania włosów, łamliwości paznokci, przerzedzonych rzęs, a przecież te problemy nie są jedynie domeną kobiet. Dziś każdy z nas chce o siebie dbać i nie ma w tym nic złego. 


rzęsy kuracja efektyprzedłużanie rzęs serum

Dla kogo jest serum Kerabione?


Przede wszystkim nie tylko dla kobiet! Jeśli macie problem z rzęsami – chcecie je wzmocnić, zagęścić – weźcie przykład z S. Jak teraz wyrwie kogoś na „ładne oczy”, to będzie w tym sporo prawdy :)


Jak oceniacie efekty?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje