marca 17, 2013

LIME (Block Crayon)


Dużo pisałam o produktach dla siebie, dla ducha, dla ciała.

A ostatnimi czasy moim małym testerom także udało się podjąć ciekawą i owocną współpracę. Od firmy Lime otrzymaliśmy do testów 4 produkty, których firma jest dystrybutorem.Dziś opowiemy Wam o pierwszym z nich.
Block Crayon - czyli klocko-kredki dla maluchów od 1 roku życia.
Maniek za tydzień skończy 2 latka, ale swoją przygodę z malarstwem i twórczością przelewaną na papier dopiero rozpoczyna.

OPAKOWANIE: Nasze opakowanie zawierało 7 elementów, są też większe zestawy. Można stworzyć ogromną kolekcję z domkiem do przechowywania. Przezroczyste - czyli to co lubię. Pozwala klientowi kupić to czego faktycznie chce po wcześniejszej konsumpcji wzrokiem. Kolorowe z pewnością przyciągające uwagę... zwłaszcza tych najmniejszych. Maks już wczoraj zauważył "coś kojolowego" na szafie.


KSZTAŁTY I KOLORY: Klocuszki niesamowicie łatwo trzymają się w ręce Maksa, jakby były wyprodukowane specjalnie dla niego. Nie za duże, lekkie i niesamowicie kolorowe. Przyciągają uwagę i uruchamiają wyobraźnię. Do tego wszystkiego przybierając kształty zwierzątek. Maksa od razu złapał za kurę i chciał narysować jajko. Mogłabym bez chwili wytchnienia mówić o zaletach klocków. Przede wszystkim uważam, że pomysł połączenia klocków i kredek jest świetny! Zabawka w pewien sposób rośnie razem z dzieckiem. Służy do budowy, do malowania, uczy literek, cyferek, kolorów. REWELACJA!


UŻYTECZNOŚĆ: Świetna sprawa dla kreatywnych maluchów! Dziś opanowaliśmy nawet nazwy po angielsku. Najlepiej wychodzi nam 'jeloł'. Do kurki ułożyliśmy historyjkę, trzeba było oczywiście dorysować kurnik i ziarenka. Nie można było tradycyjnie zapomnieć o 'kaji' czyli księżycu. Obowiązkowo zawsze pojawia się we wszystkich naszych pracach. Co poza tym? Pomalowaliśmy trochę ściany... Rysa zeszła przy lekkim potarciu. Fantastyczne klocki! Trwałe, niebrudzące i wielofunkcyjne!


Klocki Block Crayon są świetną zabawą i wypełniaczem czasu. Nie brak mi pomysłów na kolejną twórczą chwilę. Łączą w sobie wiele cech, które są dla mnie ważne w zabawkach.
Przede wszystkim są użyteczne! Mam pewność, że mały po zabawie nie rzuci ich w kąt i zapomni na miesiąc , jak w przypadku zwykłych klocków.
Klocki uczą liczyć, uczą kolorów, literek cyferek, uczą nazw zwierząt, warzyw.
Niesamowite ile fantastycznych zalet posiadają!


 No i co najśmieszniejsze absorbują nawet tych starszych...
Sama musiałam wszystko sama przetestować, bo tak bardzo mnie zaintrygowały...
Choć widać, że nie tylko mnie :)


Zapraszam do video i mam nadzieję, że będziecie wyczekiwać kolejnych testów
podjętych we współpracy z firmą Lime - dystrybutorem Block Crayon.Wiosno przybywaj!


7 komentarzy:

 1. Wspaniała zabawa, my mamy kolorowankę z tymi kredkami jest naprawdę super :) http://wilczajagodatestuje.blogspot.com/2013/03/block-crayon-kolorowanka-z-kredko.html

  OdpowiedzUsuń
 2. A ile twój maluszek ma ? Świetne kredeczki ale Natala est jeszcze za mała

  OdpowiedzUsuń
 3. widac, ze zabawki sie przydaly :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe:)
  Fajny blog - obserwuje.
  Pozdrawiam:D

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje