lipca 02, 2013

ORBIT (spersonalizowane gumy?!)

Ostatnio na portalu urodaizdrowie.pl trwał nabór do testów gumy Orbit
z własnym spersonalizowanym opakowaniem.
Z racji, że uwielbiam wszystko co nowego i niesamowicie intrygujące wyciągnęłam wszystkie łapki do góry zgłaszając swoją chęć podjęcia się recenzji.
Udało się, dziś chciałabym więc Wam pokazać jak sprawić sobie i bliskim taki mały gadżet jakim są gumy Orbit od Wrigley.

1. Wchodzimy na stronę jedz-pij-żuj.pl, gdzie już czeka na nas już cała gama szablonów do wyboru na naszą własną paczkę. Wybieramy jedną z 40 ciekawych grafik, albo wgrywamy swój autorski pomysł.
2. Po wybraniu szablonu przychodzimy do panelu wgrywania zdjęcia. Możemy wybrać orientację poziomą lub pionową, a także łącząc się przez Facebooka wykorzystać zdjęcie prosto z naszej galerii.3. Krok trzecie to modyfikacja zdjęcia tak żeby jak najbardziej wkomponowywało się w opakowanie. Mamy tutaj możliwość obrócenia zdjęcia, przesunięcia, powiększenia, oddalenia. Jeśli nie jesteśmy zadowolenia z efektu możemy także zmienić zdjęcia na inne.4. Idąc dalej czekają nas kolejne atrakcje. Teraz możemy do naszego zdjęcia dołączyć również tekst pisany - mogą to być pozdrowienia, dedykacja. Wybór czcionek ogranicza się póki co do 3 wariantów, myślę jednak, że wraz z upływem czasu pojawią się nowe. 5. Reszta to już kwestie formalne, akceptacje regulaminu oraz potwierdzenie praw autorskich. Wreszcie możemy zobaczyć efekt finalny zamawianego opakowania - zarówno przód jak i tył. Zawsze można kliknąć wróć i zmienić to co ewentualnie dalej nam nie pasuje. Wybieramy także ilość pudełek, która nas interesuje. Trzeba pamiętać, że cena podana przy danych rodzajach gum nie zawiera jeszcze ceny przesyłki.6. Wybieramy opcję dostawy, uzupełniamy swoje dane teleadresowe, wykonujemy przelew czyli załatwiamy sprawnie wszelkie kwestie formalne, a potem już tylko czekamy aż słodka niespodzianka przywędruje do nas pocztą. Orbit potwierdza całą transakcję stosownym mailem, a Wy sami możecie sprawdzić historię swoich zamówień w specjalnej zakładce na swoim profilu.


Czekam więc teraz na moje zamówienie,
będziecie pierwszymi, którzy zobaczą moje spersonalizowane pudełeczko.

Co myślicie o takim bajerze od Wrigley?10 komentarzy:

 1. Gadżeciarskie to strasznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobry pomysł, podoba mi się :) Czekam na Twój efekt z niecierpliwością :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bajer fajny, dobrze dobrany marketingowo, tylko Orbit zawiera aspartam, którego ja się osobiście boję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, świetny pomysł! Juz kiedys o nim słyszałam - super!

  OdpowiedzUsuń
 5. fajny pomysł, ale nie za tą cenę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczerze mówiąc średnio podoba mi się ten pomysł;p

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje