maja 15, 2014

KONKURS Z ZALEGŁYM BOXEM!


Z racji, że ostatni konkurs z ClumsyBOXem do wygrania cieszył się dużą popularnością postanowiłam doprowadzić sprawę do końca i rozdać ostatniego. Mały niedobitek został z Intagramowej części konkursu, która niestety nie zgromadziła wymaganych 15 zgłoszeń. Nie będę przedłużać....Zasady są nadzwyczaj proste, inne niż zawsze.

Wystarczy, że... zgadniesz ile komentarzy zostało umieszczonych na blogu od samego początku jego istnienia (wraz z zamierzchłymi czasami t-b).

Stan komentarzy na 14.05.2014 na godz. 23:10 - zachowany ººº bawimy się do 31.05.2014 ººº jeden jedyny warunek wzięcia udziału w konkursie ººº zostań ze mną na dłużej, zaobserwuj bloga ººº jeśli padnie więcej niż jedna poprawna odpowiedź zwycięża umieszczona wcześniej - każdy ma możliwość wytypować jedną liczbę ººº wysyłka BOXa tradycyjnie Paczkomatem ººº udział w konkursie wiąże się z wyrażeniem zgody na bardzo mały spam raz w miesiącu (oczywiście można się potem wypisać) ººº wszelkie formy promocji miło widziane!


Tymczasem zostawiam Was z typowaniem i zapraszam na jutro na kilka słów o gagatku do rąk od Tołpy!

3 komentarze:

 1. No przyznam się, że to zadanie to nie lada wyzwanie, szczególnie kiedy ma się strasznie wolny internet ;)
  Ale trzymam mocno kciuki za siebie - za dobre liczenie i za pierwszą prawidłową odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wys łane:)) a ja ciebie zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam, że leniwa jestem i nie chce mi się tego liczyć. A wiec powodzenia innym.
  Zajrzałam jednak do wpisów z ubiegłego roku i przypomniały mi, że po raz pierwszy zajrzałam na bloga przy okazji konkursu z firmą NUK.
  Ciekawe czy byłabym tu dziś, gdyby nie to, że moje hasło wówczas się spodobało :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje