czerwca 01, 2014

PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - MAJ


...w maju

1. Jakiś czas temu Nivea ogłosiła bardzo ciekawy konkurs z fantastycznymi nagrodami. Razem z Iriną Werning odtworzyła zdjęcia z dzieciństwa 3 zwycięzców. REKONSTRUKCJE są fenomenalne i na pewno dla wielu bardzo sentymentalne.
2. Intrygujący i bardzo prawdziwy WYWIAD z Koreanką, taka totalna pure truth.
3. NOWOŚĆ OD WUJKA GOOGLA dla wszystkich, którzy chcieli by zostać zapomnieni w sieci
4. Jako przyszły marketingowiec, poeta reklamy zwracam uwagę na wszelkie formy przekazu i marketingowej komunikacji, a REKLAMY z BoredPanda tradycyjnie dają wiele do myślenia wykorzystując zaledwie odrobinę kreatywności.
5. Wy też poszliście po Crocsy do Lidla? W zasadzie byłam koło 10 naiwnie licząc, że zostanie jeszcze 35, bo z moim małym 36 zawsze kupuję na dziecięcym, ale nie było już nic. Zresztą zobaczcie jak wyglądał BÓJ O CROCSY
6. Z racji, że licencjat skupia się u mnie na koncernie CocaColi jestem na bieżąco ze wszystkimi VIRALami, a ten tradycyjnie można zaliczyć do udanych.
7. PIOSENKA, która mną zawładnęła. I leci, i zapętla, i ciągle, i ciągle.
8. Humorystyczny i prawdziwy TEKST KRÓLIKA o naszym PMS.
9. Cudowne POMYSŁY NA ARANŻACJĘ BALKONU zebrane na DYL, naszła mnie smutna refleksja o moim totalnie nie nadającym się do zagospodarowania balkonie...
10. PODSUMOWANIE WIDEO konkursu z Nivea (patrz pkt.1)


A wasze top of month?4 komentarze:

 1. Zdjęcia z Nivea - niesamowite! )

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za podlinkowanie :) Sama chyba wrzucę bój o crocsy do następnych wtorlinków u siebie, a aranżacje balkonu to idealny temat dla mnie - przymierzam się żeby coś z naszym pustym zrobić i jakoś mi nie wychodzi... a pogoda taka, że można by tam siedzieć cały czas, jeśli byłby ładnie urządzony.

  OdpowiedzUsuń
 3. A moim sercem zawładnęły aranżacje balkonów. Nigdy mi się nie znudzi oglądanie takich rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Normalnie części linków nawet nie otwieram, ale tym razem przeszłaś samą siebie :) Balkony to nie moja bajka, ale poza nimi - rewelacja! Dzięki!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje