października 01, 2014

PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - WRZESIEŃ


...we wrześniu

1. O tym, że istnieją faceci z ogormną ilością... empatii, którzy nawet bólu chcą doświadczać tak jak my - kobiety. Ale, żeby aż w ciąże zachodzić... :)
2. PrzeSŁODKA reklama, która pociąga za sobą mnóstwo kalorii! Dzięki Bogu nie ma ich zbyt wiele, bo pewnie teraz nie mieściłabym się w żadne spodnie!
3. Fajny tekst LekkoStronniczego o tym jak manipulują nami sklepy. Właśnie zaczęłam na uczelni przedmiot - teoria zachowań konsumentów, ale z praktycznego punktu widzenia... chyba nie da się tego wszytskiego przewidzieć.
4. Przyjaciele Wardęgi znowu w akcji - akcja Clown III jeszcze bardziej przerażająca od pozostałych. Nie ukrywam, że ilekroć wracam wieczoram gdzieś sama to rozglądam się dookoła szukając prankvertisingowców.
5. Tak akurat na rozpoczęcie roku akademickiego - 17 niezwykłych plaż. Ja już ustawiłam je na zmieniający się pulpit, bo są po prostu magiczne!
6. Drastyczna animacja o dążeniu do ideału. Nie wiem nawet jak to skomentować. Samym Wam zabraknie słów po obejrzeniu.
7. O pięknie - które jest tak absurdalnie realtywne i dla każdego inne.A jak wygląda piękna kobieta? Zobaczcie sami!
8. Niesamowicie pyszne videoshoty! Połaczenie makro i kulinariów to zawsze dobry pomysł!
9. Kreatywność niejedno ma imię. A jak łączy ze sobą sztukę i nowoczesną technologię musi stać się światowym viralem. Nie wiem jak Wy, ale to video w zupełności mnie kupiło.
10. Mistrz mistrzów! Usłyszany na żywo podczas Festiwalu Muzyki Filmowej 2014. Taka jestem dumna, że miałam okazję budować i ogarniać całą tą imprezę i dołożyć od siebie mała cegiełkę. A więc... Hans Zimmer i Time.Dawać Wasze top of the top!9 komentarzy:

 1. Świetne, obejrzałam rawie wszystkie, resztę zostawię sobie na później. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Animacja o ideale piękna zdecydowanie mnie ruszyła.
  +za Kossakowskiego!

  OdpowiedzUsuń
 3. super post :D genialny laptop
  http://kolciiiak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Reklama mnie urzekła. :)

  http://dianaashe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Przesłodka reklama usunięta, ale i tak reszta linków ciekawa. Doświadczenie pokazujące kanony urody w różnych miejscach świata widziałam już wcześniej. Fajny projekt :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Plaże przepiękne, już tęsknie za wakacjami, które niedawno mi się skończyły :).

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja zapraszam na szybkie rozdanie u mnie http://makeulifeperfect.blogspot.com/2014/10szybkie-rozdanie-zapraszam.html :)

  OdpowiedzUsuń
 8. 17 plaż się zakochałam coś cudownego,prawdziwy raj na ziemi:))

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje