czerwca 17, 2015

#DARYLOSU DO WZIĘCIA!


Musicie i wybaczyć ten zastój na blogu. Ale sesja, praca, uczelnia, praca, no i ładna pogoda sprawiły, ze nie mam czasu, ochoty, chęci na cokolwiek co związane jest z komputerem. Żeby jakoś to wynagrodzić zapraszam po dary losu.

Chcę tu coś pozmieniać, w głowi kiełkuje mi kilka fajnych pomysłów, którymi chcę się zając w najbliższym czasie, a których Wy także bylibyście częścią. Pomysł mam fajny i mam nadzieję, że wiele z Was się zaangażuje. Tymczasem...

[EDIT] Wraz z wynikiem 48 dary losu lecą do RomeGirl
Gratulacje!

Zabawa opiera się na tych samych zasadach, co poprzednie rozdanie. Zwycięzcą zostanie osoba z numerkiem, które będzie jednocześnie wynikiem ułożonego przez Was przy zgłoszeniach równania. Przykładowo: Basia zaczyna od +20, Kasia -8, Marta /3, a Jola x2. Wychodzi z tego 20-8 = 12, 12/3 =4, a 4x2=8.

Zdaję sobie sprawę z tego, że wynik może wyjść większy niż ilość uczestników. W tym przypadku zsumuję poszczególne liczby. Np. przy 300 uczestnikach i końcowym wyniku 7251 wychodzi 7+2+5+1= 15. Liczby dziesiętne zaokrąglamy w górę. To tak dla odmiany i urozmaicenia.


Warunek jest jeden i wszystkim dobrze znany - musisz być publicznym obserwatorem bloga. Jeśli macie ochotę podzielić się informacjami o konkursie - feel free to do it.

No to powodzenia!8 komentarzy:

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje