października 27, 2015

20 FAKTÓW O MNIE + KONKURS


Bardzo, bardzo lubię poznawać autorów czytywanych przeze mnie blogów. Historia każdego z nas to czasem wręcz scenariusz na dobrą książkę. Po prawie 3 latach blogowania chcę Wam powiedzieć coś o sobie. A dodatkowo mam dla Was mini konkurs! 

 1. Mam ponadprzeciętnie mały rozmiar stopy i wieczny problem ze wszytskimi kupionymi butami. Z reguły i tak szukam ich na dziale dziecięcym, no ale szpilki? Moje, w rozmiarze 35 ciągle są za duże.
 2. Uwielbiam włoską kuchnię, makarony mogłabym jeść codziennie kilogramami, jestem absolutnie pastolubna, a za carbonarę dam się pokroić.
 3. Nie stronię od fast foodów. Kocham pizzę, hamburgery, kebaby i tortille. Nie codziennie rzecz jasna!
 4. Jestem konkursowym freakiem. Do najfajniejszych wygranych zaliczam tydzień w Egipcie, i skuter. Generalnie, jeśli czego mi brakuje, najpier próbuje to wygrać.
 5. Moim największym przyjacielem jest TŻ i nie zamieniłabym go na nikogo innego. Poznaję dużo ludzi, mam masę znajomych, ale ciężko jest mi dopuścić kogokolwiek blisko.
 6. Lubię chodzić na wesela, ale nie chcę mieć swojego. Po prostu. Impreza moim zdaniem jest kompletnie niepotrzebna.
 7. W dzieciństwie przez długi czas chciała zostać astronautką, potem weterynarzem, a potem... policjantem dla zwierząt z Miami. Po zetknięciu z chemią i biologią w gimnazjum szybko mi przeszło.
 8. Prawie 11 lat śpiewałam w chórze. Nie byle jakim, bo Puellae Orantes. Zdobyłyśmy Fryderyka i za mojej kadencji nagrałyśmy 4 płyty. To była fantastyczna przygoda i szkoła niesamowitej dyscypliny. Do dziś na wspomnienia kręci mi się łezka w oku.
 9. Jestem nad wyraz emocjonalna. Potrafię czuć milion rzeczy na sekundę, płakać i śmiać się jednocześnie.
 10. Książka do której lubię wracać to Dawca... zawsze kończy się inną refleksją.
 11. Na koniec 6-ej klasy podstawówki miałam średnią... 6.0.
 12. Wielbię kupony rabatowe, wynajdowanie promocji i zakupy po kosztach. Gdybym mieszkała w Stanach na pewno kręcili by o mnie odcinek "Łowcy promocji".
 13. A skoro już o Stanach - moim największym marzeniem jest zobaczyć kraj za wielką wodą. Czasem wyobrażam sobie jak spaceruję szerokimi ulicami wśród piętrzących się skyscraperów i czuję dreszcz emocji i ekscytacji.
 14. Wg. Belbina jestem zaradnym poszukiwaczem - mam słomiany zapał i bardzo szybko się nudzę.
 15. Nie piję mleka i nie jem jajek. Stronię też od owoców morza, sushi i wszelkich "wykwintnych" potraw.
 16. Przez 4 lata skrupulatnie prowadziłam dziennik opisując caaaały mój dzień. Mam teraz frajdę jak czasem wpadnie mi w ręce podczas porządków.
 17. W gimnazjum uwielbiałam niemiecki zespoły - od Tokio Hotel (ach, Gustav!), przez Killerpilze po Nevada Tan.
 18. Mam swój typ facetów, którzy mi się podobają - Jared Leto stoi na czele.
 19. Ciągle mam w swojej szafie glany i długi czarny płaszcz, w których latałam po wszelkich rockowych koncertach. Pogo to było to!
 20. Nienawidzę ćwiczyć! Mogę grać w siatkę, albo w dwa ognie, ale powtarzane serie mnie po prostu meczą i okropnie nudzą.


-------------------------------------------------------------

Mam do wzięcia 3 karnety na Targi LNE odbywające się 14-15 listopada w Krakowie.
Zdradźcie mi w komentarzu jakiś ciekawy fakt o Was i zostawcie mailowe namiary.
Macie czas do 31.10 włącznie.
Z trójką szczęśliwców widzę się niedługo :)

[EDIT]: Justyna Skowera, Agnieszka Wózek, Małgosia Sałyga widzimy się w Krakowie!

Jak Wam się podoba seria z faktami?

1 komentarz:

 1. Punkt 9 i 18 haha się u mnie zgadza :P a apropos 19... Ja swoje glany sprzedałam, ale zawsze się uśmiecham szeroko na wspomnienia czasów 'bycia punkiem' eh ta młodość :>

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje