czerwca 11, 2018

SEMILAC EXTEND 5W1 - INNOWACJA W ŚWIECIE HYBRYD - OPINIA

nowy produkt 5w1

Chyba właśnie na takie nowości w hybrydowym świecie wszyscy czekaliśmy. Coś totalnie nowego, coś, czego nigdy wcześniej nie było. Mogłam obstawiać z zamkniętymi oczami, która z marek wypuści na rynek taką innowację i na pewno bym się nie pomyliła. Pierwsze testy za mną, więc koniecznie poznajcie moją opinię o... Extend 5w1.

Zawsze wnikliwe czytam magazyn Manifique od Semilac, a kiedy ostatnio zobaczyłam wzmiankę o Extend 5w1 w nowościach i zapowiedziach marki, to już wtedy wiedziałam, że szykuje się coś wielkieeeeeego. Zresztą Wy też ochoczo zareagowałyście, kiedy wspomniałam o tej zapowiedzi na Stories. Zasypałyście mnie milionem pytań, na które wtedy nie potrafiłam jeszcze odpowiedzieć.

extend 5w1

CZYM JEST SEMILAC EXTEND 5W1?

To wyjątkowo innowacyjna hybryda, która zawiera w sobie 5 najbardziej pożądanych właściwości. Wiem, wiem - o rzeczach, które są "ileśw1" mówi się, że są do... bez sensu. Tu jest całkowicie ODWROTNIE

Semilac Extend 5w1 to:
 • baza
 • kolor
 • top
 • przedłużenie
 • nadbudowa
  ... w jednym!
Czym zatem nowe produkty różnią się od mojej ulubionej bazy Extend? Mają delikatny kolor, więc idealnie sprawdzą się w przypadku delikatnych, ujmujących, mlecznych stylizacji i... są jednocześnie topem. Baza Extend z kolei, jak wszyscy wiemy, jest bezbarwna i jest stricte bazą.

KOLORY SEMILAC EXTEND 5W1

Nowość od Semilac występują w dwóch kolorach:
 • 801 Soft Beige - piękny, transparentny beż, który idealnie odzwierciedla kolor naszej naturalnej płytki
 • 802 Dirt Nude Rose - ciągle nudziak, ale jednak bardziej w kierunku różu. Idealnie mleczny!

PO CO STOSOWAĆ SEMILAC 5W1?

Nowość od Semilac możemy traktować jako podkład budujący pod lakier hybrydowy, aplikując Extend 5w1 w charakterze bazy. Lub możemy także wykorzystać wszystkie jej właściwości jednocześnie - bazę, kolor i top w jednym, czyli pomalować paznokcie tylko jedną warstwą produktu! Znam co najmniej kilka osób, których zachwyci to rozwiązanie! To idealna propozycja na minimalistyczny manicure!

jak działa semilac extend
extend 801 802

APLIKACJA I ŚCIĄGANIE SEMILAC EXTEND 5W1

Aplikacja produktu jest banalnie prosta:
 1. Paznokcie matowimy i odtłuszczamy cleanerem.
 2. Na płytkę nakładamy warstwę wybranej wersji kolorystycznej Extend 5w1.
  (Pamiętajcie! Grubość takiej warstwy uzależniona jest od efektu, który chcemy osiągnąć. W przypadku nadbudowy i przedłużenia ilość nakładanego lakieru powinna być większa niż w przypadku zwykłego malowania).
 3. Utwardzamy w lampie
 4. Paznokcie odtłuszczamy i... gotowe! Nic więcej!
Lakier możemy ściągnąć tradycyjnie acetonem, removerem bądź frezarką.

MOJA OPINIA

To produkt, na który czekałam od dłuższego czasu. Wiedziałam, że ten moment kiedyś nastąpi i znajdę w końcu idealny, mleczny kolor, przy którym odrost... całkowicie zniknie. Na pierwszy ogień sięgnęłam po 801, który połączyłam z dużą prostotą - białymi kreskami różnej grubości.

Moje paznokcie na początku nadbudowałam klasyczną bazą Extend, w efekcie czego potem wystarczyła już tylko jedna warstwa Semilac Extend 801, by uzyskać perfekcyjnie mleczny beż i ponadprzeciętną twardość paznokci! Całość trwała może z 25 minut! Chyba nigdy dotąd nie zrobiłam tak szybkiego manicure!

Czytasz i jeszcze zastanawiasz się nad kupnem? Nie żartuj! To produkt, który musisz mieć! To ujmująca prostota i ponadczasowa klasyka w jednym, a co więcej - nie musisz kupować już dodatkowo ani bazy, ani topu. RE-WE-LA-CJA!

semilac extend opinie
stylizacja 801 semilac

Lider rynku lakierów hybrydowych jest tylko jeden i aż mi się uszy trzęsą na myśl o nadchodzącym pokazie w Warszawie i premierze nowej kolekcji! My kobiety lubimy być zaskakiwane i rozpieszczane, a niespodzianki, które serwuje nam Semilac, dokładnie tak działają!


Jak Wam się podoba ta nowość?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje