czerwca 29, 2018

6 PROSTYCH, WAKACYJNYCH ZDOBIEŃ NA PAZNOKCIE + NOWA KOLEKCJA CELEBRATE OD SEMILAC

nowa kolekcja semilac

Obiecałam nowe wzorniki już dawno i kajam się, bo ciągle to odkładałam. Ale to nie moje widzimisię, wiele spraw się nawarstwiło, wiele wyjazdów, a pośrodku jeszcze moja ciągle niedokończona magisterka. Tęskniłam za moim hybrydowym zaciszem, gdzie bez żadnych obciążeń mogłam zająć dłonie pędzelkami, a głowę nowymi pomysłami.

Nowa kolekcja Semilaca Celebrate zainspirowała mnie jednak tak mocno, że od razu miałam pomysł na każdy kolor z palety. 6 nowych, unikalnych lakierów, pięknych, ciepłych wakacyjnych barw, które powstały jako ukoronowanie 5-lecia marki Semilac! Więc... let's celebrate!

kolekcja semilac
semilac 532

Z zegarkiem na ręce sprawdzałam ile czasu zajmuje mi stworzenie wzorów. ŻADEN NIE ZAJĄŁ WIĘCEJ NIŻ 10 MINUT OD A DO Z. Ja wiem, ja wiem, zaraz mi ktoś powie, że mam wprawną rękę i że to i tak dla niego za trudne. Nie mówię więc, że od razu postawicie prostą kreskę, że obędzie bez błędów, bez zakrzywień, ale... sprzęt to podstawa! Więc od razu zachęcam do zajrzenia do wpisu z pędzelkami oraz zaopatrzenia się w Silicon Brusha, bo dzięki niemu jesteście w stanie naprawić każdy wzór bez zmazywania dotychczasowych efektów.

pomysły na wakacyjne paznokcie

KOLEKCJA SEMILAC CELEBRATE:

summer nailsletnie wzory na paznokciach

  • 533 Brave Coral - nieoczywisty, ciepły róż celebrujący odwagę. W ostrym wakacyjnym słońcu lakier hybrydowy przybiera bardziej jaskrawy odcień różu, w sztucznym oświetleniu staje się miękkim koralem. W moim wakacyjnym zestawieniu nie mogło zabraknąć czegoś florystycznego, więc są... listki! :)

trendy na lato paznokcie
zdobienie paznokci wakacje

Chyba więc nikogo nie zdziwi pytanie na koniec - który z wzorów najbardziej do Was pasuje i którego same najchętniej nosiłybyście na swoich paznokciach? Ja się przyznam, że serce ciągnie do piaszczystej plaży, chociaż całe życie zarzekałam się, że nigdy nie zrobię sobie niebieskich paznokci.Czekam na Wasze komentarze!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje