maja 27, 2019

PAZNOKCIE NA LATO - 20 PROPOZYCJI NA WAKACYJNE PAZNOKCIE

jakie paznokcie na lato?

Mamy koniec maja, a to oznacza, że lato tuż, tuż. Za wzornik wakacyjny wzięłam się w tamtym roku w czerwcu, więc 6 zdobień z 20 już widzieliście. Wakacje minęły szybko, a ja przy okazji przypływów weny dorabiałam po jednym, po dwa i ostatecznie skończyłam w... listopadzie. To chyba najwyższy czas, żeby pokazać Wam efekty mojej pracy.

Wiem, że to już ten moment, kiedy zaraz na paznokciach królować będą neony, kiedy kwiaty ustąpią miejsca palmą i każda z nas będzie chciała przenieść choć trochę tej wakacyjnej aury na paznokcie. Liczę więc po cichu, że któraś z propozycji poniżej Was zainspiruje i będę mogła oglądać Wasz prace opatrzone hashtagiem #patainspiruje.

kolory na lato

Podobnie jak przed Świętami nie pokazuję Wam step by step, a przynajmniej nie we wszystkich przypadkach. Jeśli jednak któreś ze zdobień szczególnie Was ujęło - dajcie znać. Pomyślimy nad tutorialem.

tutorial paznokcie na latopaznokcie na wakacjesummer paznokciepaznokcie step by steplato semilackolor na lato
hybrydy na lato

20 WAKACYJNYCH ZDOBIEŃ - LISTA PRODUKTOWA

paznokcie hybrydowe na wakacje


hybrydy w owoce


paznokcie w liście


paznokcie nad morze


zielone paznokcie


hybrydy wzory kwiatowe


paznokcie do ślubu


jak zrobić szklane paznokcie


geometryczne paznokcie na lato


paznokcie letnie


wakacyjne paznokcie
jakie paznokcie na lato?

Mam nadzieję, że moja lista Wam się przyda i zaraz same wyczarujecie pierwsze wakacyjne zdobienia. Jestem bardzo ciekawa które ze zdobień najchętniej nosiłybyście na swoich paznokciach? Ja oczywiście wszystkie, ale serduszko najmocniej bije mi do czarnych z zieloną folią. To jedyne zdobienie, które przez ostatnie 4 lata noszenia hybryd miałam na paznokciach aż dwukrotnie! I żadne inne jak właśnie te nie zwracały takiej uwagi!

letnie paznokcie pomysły


Jak tam Wasze wakacyjne plany?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje