Cześć!


Trafiłeś tu, bo pewnie bardzo chcesz mnie poznać!

Mam na imię Patrycja, mam 27 lat, rezyduję w Krakowie i w Tarnowie, choć spotkać mnie można w całej Polsce. Skończyłam zarządzanie ze specjalizacją marketing. Osiem lat temu zaczęłam szukać swojego miejsca - na ziemi, w życiu i... w Internecie. Tak powstał mój blog.

Pata bloguje to zakątek dla kobiet zakochanych w pięknych paznokciach, lubiących tematy urodowe, dbających o siebie, swój spokój ducha, szukających uśmiechu każdego dnia.

Na jednej z blogowych konferencji ktoś mądry powiedział, że "w dzisiejszych czasach, żeby wybić się z blogiem trzeba być jakimś i mocno się ukierunkować". Zawsze byłam buntowniczką, więc także w tej kwestii postanowiłam zrobić na przekór.

Rozgość się, bo u mnie akurat znajdziesz przepis na najlepszą wielkanocną babkę, wrzucony między recenzję szamponu a relację z babskiego wyjazdu. Do całości dorzucę też trochę osobistych tematów - o perfekcjonizmie, z którym walczę, czy o tym jak to jest mieszkać w wieżowcu. Nie zabraknie merytorycznej wiedzy paznokciowej i luźnych, pogodnych tekstów.

Piszę o tym, co lubię. I żyję, jak lubię. 
Myślisz podobnie? 
Jestem więc pewna, że mój blog jest miejscem dla Ciebie!

- Pata


Copyright © 2017 Pata bloguje