kwietnia 06, 2013

VITA SOK (soki naturalne)


Już jakiś czas temu na moją skrzynkę mejlową przyszłą propozycja testów soku od firmy Vita Sok. Pomimo kilku perypetii z przesyłką po drodze koniec końców jestem w stanie przedstawić Wam rezultaty naszej współpracy.


Do testowania otrzymaliśmy 2 soki 5 litrowe z różnych odmian jabłek (Idared&Gala, Ligol).
Na razie nie zdradzę kto wypił prawie wszystko…

OPAKOWANIE:  Soki cechuje prostota kształtu, hermetyczne worki 5 litrowe zamknięte w klasycznym i eleganckim opakowaniu idealnie pasują do każdej kuchni. Jest przeźroczystość czyli to co lubię najbardziej, wystarczy tylko otworzyć wieczko, żeby zobaczyć ile soku zostało.


SMAK: Przyszło nam spróbować kilku odmian jabłek. IDARED&GALA, z początku wydawał się być bardzo słodki. Kto zwykł pić wyciskane soki to wie. Niczym nie rozcieńczany, w 100% naturalny i prawdziwie jabłkowy, a dodatkowo naturalnie mętny. Z wyglądu może nie zachęca, barwa zdecydowanie nie jest tak klarowna jak w przypadku sklepowych, „naturalnych” naciągaczy.
LIGOL smakował bardzo gruszkowo, był ciut mniej słodki i jaśniejszy. Skończyliśmy 2 opakowania, a ja już czaję się na kolejne.


UŻYTECZNOŚĆ: Wydawać by się mogło, że 5 litrów zamknięte w woreczku i stojące w temperaturze pokojowe bardzo szybko zrobi się niezdatne do spożycia. Nic bardziej mylnego. Opakowania Vita Soku zbudowane są tak, aby lejek po każdym użyciu blokował się nie dopuszczając do wnętrza worka ani grama powietrza. Dzięki temu soki utrzymują świeżość całe 14 dni, a to na wypicie z pewnością wystarczy. U nas pierwszy karton znikł w 4 dni. Świadczy to o tym, że sok naprawdę jest niezwykły. Dla porównania zwykły sok ze sklepu  litrowy stoi nawet tydzień, a jeszcze na dnie coś zostaje.


EFEKT: Co można powiedzieć o sokach w 100% naturalnych? Że są absolutnie rewelacyjnie naturalne! I to się czuje! Na 5 litrów soku przypada tutaj aż 8 kg jabłek. Czyni to soki niezwykle smacznymi, a przede wszystkim zdrowymi. Maks… robił dziennie jakieś 20/30 kursów do kuchni po „jesce tloske”. W żaden sposób nie obawiałam się, że daje mu coś niezdrowego. Porcję witaminy C z pewnością ma w nadmiarze na kolejne kilka tygodni.


VitaSok jest dla mnie numerem jeden na rodzinnym stole. Nam towarzyszył w święta, każdy dozował ile chciał, nit nie powiedział złego słowa.

  
Absolutny must have.
Dla smakoszy i dla dbających o zdrowie,
Dla małego i dużego, na rodzinne stoły i do picia w samotności.
Nie wiem jak Wy, ale ja z pewnością złożę w Vita Sok jeszcze nie jedno zamówienie.


No i film , tradycyjnie...


Pijecie naturalne soczki?


6 komentarzy:

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje