Włosy jak z salonu w domowym zaciszu - GK Hair JUVEXIN

stycznia 29, 2014

Włosy jak z salonu w domowym zaciszu - GK Hair JUVEXIN

Powiem Wam, że rzadko chodzę do fryzjera. To nie tak jak z dentystami, że na myśl o nich widzę tylko przyrządy do borowania, a każde wspomnienie o krześle u stomatologa wiąże się z cichym "ała". Po prostu w przypadku fryzjera nie odczuwam takiej wewnętrznej potrzeby. Od kilku lat mam jedną i tą samą fryzurę, więc po zaopatrzeniu się w nożyczki punktowe sama ścinam to i owo. Wreszcie jednak raz na kilka lat zafunduję moim kłaczkom SPA w najlepszym wydaniu.


Gadżetomania! Widzieliście takie cuda?

stycznia 23, 2014

Gadżetomania! Widzieliście takie cuda?


Jestem gadżeciarzem. Nie technologicznym. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy podniecają się dniami i nocami, bo za kilka dni wychodzi model xyz telefonu XYZ. Owszem, idę z duchem czasu. Powiecie - to młode pokolenie tak ma - teraz tablety, smartfony, słuchawki na uszach i longboardem przez miasto. Może. 
Mnie pasjonują inne gadżety. Te które cieszą oko zwykłych ludzi, które są ładne choć czasem nieużyteczne, takie, które od razu muszę sobie sprawi, bez większej przyczyny. Po prostu.
Sesja jak po maśle? Palmer's nie dał rady...

stycznia 21, 2014

Sesja jak po maśle? Palmer's nie dał rady...

Idzie sesja. Widać to już wszędzie. Ksera pełne studentów, którzy wreszcie obudzili się bez notatek. W moim Krakowie brak zimy, pada, zimno, pochmurno, brzydko. Ale dzięki temu siedzę i się uczę. Wykładowcy idą na rękę z zerówkami, więc na uczelni aktualnie intensywniejszy czas i brak mnie tu - na blogu. Dziś jednak mam dla Was kilka słów o kolejnym maśle.

Czy mam spaczony gust filmowy? Filmy, które trzeba obejrzeć

stycznia 13, 2014

Czy mam spaczony gust filmowy? Filmy, które trzeba obejrzeć


Pewnie Wy też posiadacie swoją filmotekę, hm? Takie filmy, do których chętnie wracacie, mimo że znacie na pamięć wszystkie dialogi. Filmy, które są swego rodzaju katapultą do przeszłości, bo kto powiedział, że nie mogą przywoływać wspomnień? Są takie filmy, które utożsamiamy z osobami, z miejscem, z uczuciami, które nami targały, kiedy oglądaliśmy je po raz pierwszy. Mój osobisty ranking to niekoniecznie światowe hity. To produkcje, które BARDZIEJ zapadły mi w pamięć z kilku ważnych względów.
Noworoczno-urodzinowe rozdanie!

stycznia 09, 2014

Noworoczno-urodzinowe rozdanie!

Ja dziś skromnie, jak zwykle zresztą. Nie lubię chwalić się osiągnięciami, nie lubię piać o sobie. W Sylwestra stuknął mi jednak blogerski rok, a że motorem napędowym do pisania nowych postów byliście Wy, to dla Was mam mały upominek z tej okazji. Wiem, że na wielu blogach świętowanie urodzin wiąże się z konkretną pompą, nagród jest bez liku, a i zasady są wtedy często wydumane...

Arganowy zestaw od Eveline - czyli jak wyrzucić pieniądze w błoto.

stycznia 07, 2014

Arganowy zestaw od Eveline - czyli jak wyrzucić pieniądze w błoto.

Czytając już sam tytuł możecie wywnioskować, że dziś zachwytów nie będzie. Szkoda, bo sama liczyłam na to, że Seria Arganowa powali mnie na kolana. Z drugiej zaś strony płynne złoto, choć znane nie od dziś z impetem pojawia się ostatnio we wszystkich możliwych kosmetykach, co z rarytasu czyni go kolejnym zwyklaczkiem.

Jak nas widzą czytelnicy, czy warto blogować? - wyniki ankiety

stycznia 04, 2014

Jak nas widzą czytelnicy, czy warto blogować? - wyniki ankiety

Ponad tydzień temu stworzyłam internetową ankietę o blogach. Trochę z ciekawości, upiekłam dwie pieczenie na jednym ogniu, prawdopodobnie podniosłam sobie ocenę z przedmiotu jakim są zachowania organizacyjne, a przy okazji podejrzałam co kieruje czytelnikami naszych blogów. Publikuję dziś zestawione wyniki ankiety, może Wam się do czegoś przydadzą, może zaszokują, zainteresują...


Copyright © 2017 Pata bloguje