października 31, 2019

SEMILAC CAT EYE MAGIC - NOWA KOLEKCJA KOCIEGO OKA - CZYM RÓŻNI SIĘ OD POPRZEDNICH?

nowe kocie oko semilac

Czasem czuję, że nie nadążam. Na przykład dziś - część z Was może przygotowuje się właśnie do imprezy halloweenowej, cześć zjeżdża do domów rodzinnych na przedłużony weekend, a ja sobie myślę, że przecież dopiero co byłam na wakacjach. Dopiero co pokazywałam Wam nową jesienną kolekcję Semilac, a tu ciągle nowości. Żeby nie wypaść z obiegu dziś przedstawię Wam nową kolekcję Cat Eye Magic i porównam ją z poprzednikami.

CO TO JEST KOCIE OKO?


Dal przypomnienia - kocie oko to lakiery wypełnione po brzegi drobniutkimi metalowymi opiłkami i brokatami, które pod wpływem siły magnesu - czy to w Magnetic Penie czy specjalnej łopatce przemieszczają się po powierzchni paznokcia. Dzięki natężeniu mocy magnezu oraz jego kształtu możemy dowolnie kontrolować wzory, w które układać będą nam się nasze zdobienia.

kocie oko jak zrobić?
semilac cat eye magic
magnes kocie oko

CZYM SIĘ RÓŻNI NOWA KOLEKCJA OD POPRZEDNICH?


Musicie wiedzieć, albo doskonale wiecie, że to już trzecia edycja kociego oka od Semilac. Pierwsza miała piękne perłowe wykończenie. Była subtelna i delikatna, paznokcie wyglądały jak muśnięte brokatem. Już wtedy brokaty rozkochały w sobie wszystkie SemiGrils!

kocie oko semilac

Kolekcja Cat Eye 3D to krok dalej. Teraz zamiast perłowych smug mamy całą feerię brokatów. W zależności od kąta padania światła, ułożenia dłoni czy nawet koloru bazowego nowe lakiery mienią się i za każdym razem wyglądają inaczej!

kocie oko 3d semilac

Cat Eye Magic to jeszcze coś zupełnie nowego. Teraz, choć na pierwszy rzut oka wyraźnie widzimy jeden kolor brokatu, to pod wpływem magnesu do gry wkracza kolejny. To dopiero biżuteryjna kolekcja! Obok niej żadna paznokciowa sroczka nie przejdzie obojętnie!

semilac cat eye magic

KOLEKCJA CAT EYE MAGIC OD SEMILAC

W nowej kolekcji znajdziemy:
  • 310 Semilac Cat Eye Magic Blue - to niebiesko-fioletowe drobiny ze złotą poświatą niczym łuna gwieździstego nieba, która otoczy paznokcie nietypowym blaskiem.
  • 311 Semilac Cat Eye Magic Turquoise -  czyli niebiesko-zielone drobiny o złotej poświacie, które zapewnią Ci podróż w daleką otchłań.
  • 312 Semilac Cat Eye Magic Silver - czyli perfekcyjna kompozycja srebra i złota w idealnym zestawieniu, które okaże się zwycięską propozycją na manicure.
  • 313 Semilac Cat Eye Magic Red - połączenie czerwonych i miedzianych drobinek w złotej poświacie, które sprawdzą się idealnie jako paznokcie utrzymane w jesiennym klimacie.
  • 314 Semilac Cat Eye Magic Pink - połączenie różowo-fioletowych drobinek z lekko złotą poświatą. Taki manicure to nowy wymiar różu, którego ciężko nie polubić.
  • 315 Semilac Cat Eye Magic Violet - połączenie fioletowo-srebrnych drobinek w złotej poświacie, które otoczą manicure pięknym blaskiem. Od takich paznokci ciężko oderwać wzrok.

lakiery brokatowe semilac
cat eye od semilac
magnes do kociego oka

Muszę się bardzo szczerze przyznać, że do tej pory w ogóle nie przepadałam za kocim okiem. Wydawało mi się, że to... zbyt proste zdobienie jak na moje możliwości. Rzadko kiedy możecie zobaczyć mnie z "gładkimi" paznokciami. Jednak tak naprawdę jedynym naszym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, więc jako pierwszy lakier w obroty wzięłam kolor Silver i... użyłam go do halloweenowego pająka! Widzieliście już?Który z lakierów najbardziej 
Wam się spodobał?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje