lipca 03, 2016

BLOG CONFERENCE POZNAŃ 2016 W MILIONIE HASHTAGÓW


Cały miesiąc mnie nie było. Ale już wracam, krok po kroku, literka za literką... Będzie dużo nowości, nowych tekstów, małych i dużych zmian. Muszę Wam się przyznać, że czerwiec był dla mnie czasem wegetacji - od egzaminu do egzaminu, pomiędzy nerwowymi poszukiwaniami nowego mieszkania, a robieniem wszystkiego innego. Wracam... i muszę Wam opowiedzieć o...

... Blog Conference Poznań! Od którego minął już miesiąc (Boże, kiedy?!) Potraktujcie więc tę relację jako swojego rodzaju ukłon w kierunku organizatorów, a także zachętę dla tych z Was, którzy czują się jak szare myszki, które nigdy nie pomyślałyby, żeby pokazać się pośród takich tłumów.

#BEFORE-NIE-AFTER
Integracja od samego początku to to, co blogerzy lubią najbardziej. Urlop w pracy od piątku, a nie od soboty? Wszystko po to, żeby pobyć ze sobą ten jeden dzień dłużej. Zobaczyć i pogadać w realu z tymi, których od zawsze śledzi się w Internecie. To trochę zabawne spotykać się z np. krakowskimi blogerami w... Poznaniu, nie? Ale jedna ustalona data zobowiązuje, a nowe miejsce, to inny punkt widzenia na siebie, na swojego bloga. Tam po prostu trzeba być, żeby poczuć te fluidy blogerskiej kreatywności. Ja na takie wypady nakręcam się jak gimbaza na szkolną wycieczkę - zawsze trudno mi potem wrócić do rzeczywistości.


#SLEEPLIKEAKING
Okej, nie chcę żebyście tę część relacji odebrali jako natarczywa reklamę, ale... Accor Hotels zrobiło nam dobrze. Pamiętacie relacje z Meet Beauty? Tak się składa, że razem z  Elare i Balbiną Ogryzek wygrałyśmy za nasze zdjęcie voucher na noclegi w tej sieci hoteli. Jak mogłybyśmy  wykorzystać go inaczej, niż podczas kolejnego wspólnego wyjazdu? Accor zarezerwowało nam nocleg w Mercure Hotel i przysięgam, że NIGDY NIE WYSPAŁAM SIĘ TAK JAK TAM! Co jest z Waszymi materacami? Huh? Mało tego... Mercure zagwarantował nam także śniadanie. Na samą myśl ślinię się tak bardzo, że już więcej nie będę o nim wspominać...


#SEMILAC-DO-MORE
Po organizacji Smok Bloga wiem jak ważne jest posiadanie rzetelnego i pewnego partnera wpodczas wydarzenia. Takiego który nie spóźnia się z fakturami i takigo, który po prostu ma pomysł na sam event i nie wrzuci do welcomepacków dla panów podpasek jak niekórzy kiedyś. Semilac zaskoczył chyba każdego - giftpacki, pokazy stylizacji paznokci, fotobudka, patera z niekonwencjonalnymi babeczkami, warsztaty paznokciowe, zdrowe koktajle, zabawa podczas after, semigame czyli zadania, które przygotowała dla nas firma budzą naprawdę duży respect.  Z punktu widzenia marketera - duże wow!


#BLOGERZYDLABLOGERÓW
Jeśli już jesteśmy przy respekcie - szacun dla wszystkich blogerów, którzy przed nami wystąpili - za to, że nie owijali w bawełnę. Wiele wyniosłam z prelekcji Fash i Michała z jakoszczedzacpieniadze.pl. I jeśli bylibyście na BCP podejrzewam, że powiedzilibyście to samo. Uważam nawet, że mielibyśmy podobne wnioski. Blogerzy to fajni ludzie - Ania, która spędziła ze mną noc... na przykład powiedziała mi, że "widzi we mnie siebie sprzed kilku lat i chętnie udzieli mi kilku wskazówek" - tak po prosztu, tak o, z czystej ludzko-blogerskiej empatii. Czerpię z tego garściami i staram małymi kroczkami wprowadzać w swoje działania na blogu.

#MARITATUM
We wszystkich tego typu eventach chodzi o to, aby poza spotkaniem samym w sobie przekazać trochę wiedzy. Ja przykładowo mam tak, że idąc na wykłady tego typu zapamiętuje jedno, kluczowe zdanie. Takie, które jest kwintesencja całego wystąpienia, takie, które napawa mnie optymizmem, kopie w tyłek, aby pisac jeszcze lepeiej i jezcze więcej, a ze swojego klepania w klawiaturę uczynić też swojego rodzaju sposób na życie. Moi drodzy... po prostu musicie kiedyś się tam pojawić


#sponSSĄring
Jak przed każdą większą imprez blogową pojawiły się także głosy o sponsorach i organizcji. Okej,  tak jak wcześniej wspominałam nikt nie zapomni See Boggers welcomepacków z podpaskami, ale to, że BCP weszło we wspołpracę z Arielem i całą resztą chemicznych mieszkanek to źle? Jako reprezentantka społeczności studenckiej - mówię dzięki (spoglądając na suszarkę pełną prania stojącą w oddali pokoju)! Dzięki żelowym kapsułkom oszczędzę nogi i ręce, bo nie będę musiała targać proszków i płynów przez pół miasta. Sponsorzy ssą? Nie poczułam się osaczona, nie poczułam nachalnej reklamy, nagabywania, molestow.. ekhm, po prostu było okej. Dzięki za kawę, dzięki za smoothies, dzięki za całokształt!


#WORTHBETHERE
Przejdźmy na chwilę do Ciebie... Siedzisz po drugiej stronie komputera - czytasz mnie być może dlatego, że piszemy na podobny temat. Ale odpowiedz mi na pytanie - dlaczego nigdy nie spotkamy się na wydarzeniu takim jak BCP? Wyrwij się! Poznaj innych, bardziej szczerych od tych, którzy otaczają Cię na codzień. Poznaj osoby pełne marzeń i planów na przyszłość, osoby z chrakterem i swoim zdaniem. Czy przesadzę jeśli powiem, że to przyjaźnie, które zrodziły się na gruncie blogosfery to związki na długie lata?


JEŚLI SPODOBAŁ CI SIĘ TEKST, ZAJRZYJ TAKŻE:

To co spotkamy się przy kolejnej okazji?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje