stycznia 25, 2019

SUPLEMENTY NATURHOUSE - FAKTY I MITY

odchudzanie z naturhouse

Już dobry miesiąc temu prosiłam Was o pytania dotyczące kontrowersyjnych suplementów od Naturhouse. Kiedy zaczynałam swoją przygodę ze zmianami nawyków słyszałam sporo krytyki kierowanej w kierunku firmy, pojawiały się ostrzeżenia, opinie, doświadczenia i... ciągle pytaliście o suplementy.
Zrobiłam pogłębiony reasearch, zebrałam pytania, które padały najczęściej i zebrałam odpowiedzi od ekspertów Naturhouse na wszystkie nurtujące Was kwestie. Liczę, że ten post rozjaśni sytuację tym, którzy wahają przed pójściem na pierwszą konsultację.

Czy suplementy w czasie kuracji są obowiązkowe?
Tak, ponieważ z doświadczenia wiemy, że stosowanie diety w połączeniu z suplementem dobranym do potrzeb organizmu, daje najlepsze rezultaty.

Czy można pomijać dawki?
Nie należy pomijać dawek suplementów. Tylko regularne ich przyjmowanie daje oczekiwane efekty.

Gdzie są produkowane suplementy?
W nowoczesnym ośrodku badawczo- produkcyjnym Politechniki Łódzkiej. Jakość suplementów gwarantowana jest przez kadrę wykwalifikowanych specjalistów oraz nowoczesne i innowacyjne linie produkcyjne.

Czym różnią się od suplementów aptekowych?
Przede wszystkim unikalnymi recepturami oraz najwyższym standardem procesów produkcji. Nasze suplementy są całkowicie naturalne. Ich wyjątkowa skuteczność związana jest z wykorzystaniem naturalnych właściwości roślin i ziół które są w nich zawarte. Poprzez zastosowanie właściwej obróbki przy ich produkcji, nie tracą swoich cennych wartości.

Dlaczego cena jest dużo wyższa niż suplementów w aptece?
Ponieważ są to produkty, unikatowe, dostępne tylko i wyłącznie w punktach Naturhouse.

Skoro są dobre dlaczego nie mogą być dystrybuowane przez apteki?
Ich produkcja skierowana jest na specyfikę naszej działalności a receptury dobierane tak, by w połączeniu z dietami Naturhouse uzyskać jak najlepsze efekty.

Czy suplementy mogą zaszkodzić?
Jeśli będą stosowane zgodnie z zaleceniami, nie ma najmniejszych obaw by mogły zaszkodzić.

Czy są dopasowywane do konkretnej osoby?
Tak, suplementy diety dobrane są przez dietetyka po dokładnym wywiadzie zdrowotnym i dopasowane pod potrzeby organizmu danej osoby.

Czy nie jest to forma wyłudzania większych pieniędzy od pacjentów?
Oczywiście, że nie. Suplementy Naturhouse skutecznie pomogły w kuracjach odchudzających, już ponad 8 mln ludzi w 32 państwach świata. Ich zaufanie jest najlepszym dowodem na skuteczność kuracji Naturhouse.

Czy mają za zadanie działać jak placebo?
Nie, choć na niektóre osoby mogą traktować suplementy jako dodatkowy czynnik mobilizujący. Właściwie dobrane komponenty składowe każdego z produktów sprawiają, że działa on tam, gdzie oczekujemy widocznych efektów. Do dyspozycji mamy m.in. suplementy przyspieszające przemianę materii, pobudzające drenaż limfatyczny, hamujące apetyt, regulujące pracę jelit, detoksykujące organizm, które wraz z odpowiednio dobraną dietą prowadzą do osiągnięcia pożądanego efektu.

Czy można je przedawkować?
Nie, jeśli będą stosowane według zaleceń.

Czy można kupić suplementy samodzielnie? Bez wizyty?
Można, ale najlepiej po wcześniejszej konsultacji z dietetykiem lub jeśli znamy dany suplement, bo np. kiedyś go stosowaliśmy.

Czy suplementy mają jakieś certyfikaty? Są badane?
Tak, mają certyfikaty oraz są badane już na etapie produkcji. Cały proces produkcji jest dokładnie planowany i monitorowany w oparciu o normy międzynarodowych systemów jakości i bezpieczeństwa.

Czy można przyjść na wizytę do Naturhouse i nic nie kupić?
Można skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej, podczas której, dietetyk dokona niezbędnych pomiarów, przeprowadzi wstępny wywiad oraz przedstawi plan działania.

Czy suplementy zawierają jakieś alergeny?
W nielicznych przypadkach. Właśnie po to dietetyk przeprowadza wywiad zdrowotny, by na tej podstawie dobrać suplement. Jeśli dana osoba jest na coś uczulona, nie zostanie u niej zastosowany suplement, który mógłby jej zaszkodzić.

Czy są testowane na zwierzętach?
Nie są testowane na zwierzętach.

Czy suplementy są jakoś ulepszane? Na przestrzeni lat?
Suplementy i ich receptury są regularnie udoskonalane od ponad 25 lat.

naturhouse odchudzanie

Liczę, że wyczerpaliśmy temat. A jeśli nie, to zawsze możecie zadać mi dodatkowe pytania w komentarzu, lub napisać prywatnie. Rośnie wiele kontrowersji wokół Naturhouse, więc może mój wpis nieco rozjaśni. Jeśli szukacie centrum NH  w Krakowie, to ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić punkt przy Kazimierza Wielkiego!


Trzymam kciuki za Waszą walkę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje