czerwca 19, 2020

SPIDER GUM - CO TO JEST I JAK APLIKOWAĆ NA PAZNOKCIE? + 5 PROPOZYCJI NEONOWYCH ZDOBIEŃ NA LATO

semilac spider gum

Wakacje za pasem. I choć w tym roku będą inne niż wszystkie pod kątem naszych letnich destynacji, to topowe wakacyjne kolory od lat pozostają niezmienne. W ciepłe dni rządzą mocne barwy i neony, niezaprzeczalnie i niezmiennie od lat. Teraz znowu będzie ostro i wyraziście. W związku z premierą nowych kolorów Spider Gum od Semilac przygotowałam dla Was wpis z omówieniem tych produktów oraz propozycją 5 wakacyjnych zdobień łatwych do wykonania!

Spider Gum - co to jest?

Najprościej mówiąc, Spider Gum to kolorowe gumy do paznokci. Znacznie bardziej gęste i ciągnące niż standardowe żele do zdobień. Co więcej, nie da się nimi tak po prostu malować. Do ich aplikacji używa się przeważnie sondy, za pomocą której tworzy się ciągnącą nić. Następnie szybko i sprawnie oplata się nią płytkę paznokcia. Spider Gumy świetnie sprawdzają się więc do tworzenia idealnie prostych i cienkich linii, szczególnie jeśli jeszcze nie nabraliśmy wprawy w posługiwaniu się pędzelkiem z długim włosiem.

spider gel semilac kolory


Gama kolorystyczna Spider Gum

Tak jak napisałam we wstępie, ostatnio w ofercie Semilac pojawiły się 4 nowe kolory - 3 neony i 1 kolor klasyczny (Spider Gum Red), co z poprzednimi daje nam łącznie 9 kolorów. 

Spider Gumy w mojej opinii możemy podzielić więc na kolekcje:

kolory spider gum

Spider Gum - dla kogo i jak z nimi pracować?

Zacznę od tego, że to świetny produkt dla początkujących! Na potwierdzenie moich słów powiem tylko tyle, że w ubiegłe wakacje, kiedy odwiedził mnie 8-letni wtedy brat, odtworzył moje zdobienia tworzone Spider Gumami 1 do 1. Na początku denerwować może jednak ciągnięcie się produktu, ale "zrozumienie" jego działania i praktyka całkowicie rozwiązują problem.

Warto pamiętać, że grubość linii zależy w głównej mierze od ilości nabranego na sondę produktu. Co za tym idzie - kluczowe znaczenie ma wielkość kuleczki na końcu sondy. Im mniejsza kuleczka, tym mniej produktu i tym cieńsza oraz krótsza linia.

Spider Gumy posiadają warstwę dyspersyjną. To oznacza, że po utwardzeniu możemy w nie wklepać dowolne pyłki czy brokaty, a następnie pokryć topem. Jeśli jednak zależy nam na uzyskaniu efektu 3D i zdobieniach delikatnie przestrzennych, wystarczy Spider Gum zaaplikować na tło pokryte już wcześniej topem, a po utwardzeniu stylizacji przemyć całość cleanerem.

semilac spider gelspider gel nails


Neonowe zdobienia paznokci na lato

Prezent ode mnie to film dla Was, w którym zobaczycie krok po kroku, jak wykonać poniższe zdobienia.

wzory spider gum

Tak jak zapowiadałam, jest bardzo prosto, bo Spider Gumy to zwyczajnie bardzo wdzięczne produkty, które nie wymagają dużej precyzji. Pamiętajcie, że jeśli coś Wam nie wyjdzie, to spokojnie możecie zmyć całe zdobienie i zacząć od początku (o ile wcześniej nie utwardziliście produktu).Jeśli zastanawiacie się, który ze Spider Gum wybrać na początek, to moje serduszko najmocniej bije do klasyki - czerni i bieli. To są takie produkty, które przydadzą się zawsze i wszędzie. Co więcej, jeśli w swoich kuferkach posiadacie kolorowe pyłki, to możecie stworzyć TAKIE CUDA, bazując na bieli.

Dajcie znać, które ze zdobień najbardziej Wam się podoba i czy miałyście już okazję testować Spider Gumy?

żele do paznokci spiderKto już testował Spider Gum?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje