grudnia 16, 2020

CO KUPIĆ NA PREZENT HYBRYDOMANIACZCE? - 5 PROPOZYCJI PREZENTÓW W RÓŻNYCH ZAKRESACH CENOWYCH Z MOJĄ REKOMENDACJĄ

prezenty semilac na święta

Święta tuż, tuż i choć pewnie spędzimy je nieco odmiennie niż co roku, jedna rzecz pozostanie stała - nadal będziemy chcieli sprawiać innym radość i obdarowywać ich najlepszymi prezentami. Nieważne czy dostarczymy je osobiście, czy... zrobi to za nas kurier.

Jeśli więc poszukujesz prezentu dla  swojej koleżanki, córki, żony, dziewczyny, która zakochała się w hybrydach prze ostatni rok - spieszę z pomocą. Poniżej znajdziesz 5 propozycji na świąteczny prezent, w różnej kategorii cenowej, które z całego serca polecam i rekomenduję jako te produkty, które przydadzą się najbardziej!

Prezent od Semilac do 25 zł

Jeśli miałaby wskazać jeden produkt do 25 zł, to poza nowym kolorem (wiadomo :P) sprezentowałabym komuś żel SemiArt. A najlepiej dwa SemiArty - czarny i biały jako produkty uniwersalne, wznoszące zdolności w zdobnictwie na nowy, wyższy level. Czym są SemiArty? To żele do zdobień o gęstej konsystencji, co za tym idzie, to idealna propozycja dla dziewczyn, które odnalazły we wzorkach swoją pasję i chcą działać jeszcze bardziej precyzyjniej i dokładniej. SemiArty możemy stosować samodzielnie, tworząc delikatne zdobienia 3D, możemy mieszać je z hybrydami tworząc paintgele, a także rozrzedzać z topem tworząc półprzezroczyste, ale nasycone kolory.

Jeśli budżet Wam pozwala, nie ograniczajcie się do jednego koloru, tylko kupcie cały pakiet w pięknym, eleganckim pudełku!

semiart żele do zdobień

Prezent od Semilac do 35 zł

Pędzelek! O tym dlaczego to takie ważne narzędzie pisałam już niejednokrotnie, ale cały wpis dotyczący pędzelków od Semilac znajdziecie tutaj. Wiem, że u chińczyka znajdziecie cały zestaw pędzelków do nailartu za 10 zł i część z Was może uznać narzędzia za 35 zł to za zbytek, ale za każdym razem kiedy słyszę: "masz talent - ja nigdy nie namaluje takiej prostej kreski" to aż mnie skręca.

Uwierzcie mi, zaufajcie - do prostej kreski wystarczy Wam dobrej jakości pędzel i trochę ćwiczeń, a nie talent. Jakie pędzelki polecam? Mam dwa ukochane: pędzelek Expert 03 - do cienkiej, długiej linii i domalowywania pod skórki, a także pędzelek N00-2 - do wszystkiego, do kształtów, wypełnień, rozprowadzania produktów. W 99% zdobienia, które u mnie widzicie powstają właśnie tymi dwoma gagatkami.

pędzelki do wzorków na paznokciach

Prezent od Semilac do 40 zł

W tej cenie polecam One Stepy w buteleczce - świetne lakiery, do których nie potrzebna jest baza, ani top, a więc to oszczędność sama w sobie. Przyda się szczególnie osobom, które postawiły pierwsze kroki w manicure, ale nadal nie są do końca przekonane co do tego, czy sprawia im to frajdę, czy nie. 

Zakładam więc, że lampę już mają, więc zamiast inwestować w dodatkowe sprzęty poszerzmy gamę kolorystyczną produktów. Nawet jeśli nailart ich nie wciągnie, zawsze od święta zmalują sobie piękne, jednokolorowe paznokcie, bez użycia bazy, czy topu.

one step hybrid semilac

Prezent od Semilac do 160 zł

W tej cenie znajdziecie u Semilaca świetne, gotowe zestawy produktów. Także startowe. Do wyboru, do koloru! Choć w moim odczuciu przymiotnik "startowe" jest trochę mylący. Bo owszem, zestawy są super na pierwszy raz, kiedy nie wiemy co, gdzie i jak, a w pudełku dostajemy wszystkie potrzebne nam produkty, ale... zestawy są świetne także wtedy, kiedy akurat potrzebujemy nowej lampy. 

Przed ponad 5 lat mojej przygody z hybrydami wymieniałam lampę czterokrotnie - nie dlatego, że się zepsuła, ale po prostu na mocniejszy model. Gdybym miała wybierać ponownie, wybrałabym którąś z zestawów startowych, a dodatki potraktowała jako naturalne uzupełnienie mojego kuferka. To oszczędność i inwestycja na przyszłość.

zestaw startowy semilac

Prezent od Semilac do 400 zł

Frezarka to już jest inny poziom przyjemność z hybryd. Koniec z acetonem, z foliami i wałęsającymi się wszędzie wacikami. Teraz wystarczy kilka ruchów, żeby pozbyć się wierzchniej warstwy hybrydy i zmieniać paznokcie tak często, jak mamy na to ochotę. Czy polecam? Uważam, że hybrydomaniaczka z niczego nie ucieszy się tak bardzo jak z frezarki! 

Co polecam na start? Małą, białą, poręczną frezarkę od Semilac, którą nawet największy amator nie uszkodzi sobie płytki paznokci (postępując w prawidłowy sposób oczywiście). To sprzęt, który poradzi sobie z hybrydą, żelem, przerośniętymi skórkami.

Masz większy budżet? Sprawdź mój wpis lub film z porównaniem frezarek i wybierz odpowiednia!

frezarka semilac

Dziewczyny! Dajcie znać na jakim etapie jesteście i który zaproponowanych przeze mnie prezentów najchętniej byście przygarnęły? Albo który same byście komuś podarowały? Możecie tez zawsze śmiało skopiować link do tego posta i... wysłać do kogoś trzeba, a potem... niech już sam się głowi co z tym zrobić.

Jeśli nadal potrzebujecie wsparcia w wyborze prezentu - śmiało. Piszcie na patabloguje@gmail.com, albo łapcie mnie przez moje social media. Chętnie pomogę i jestem pewna, że razem wybierzemy coś co zadowoli każdego obdarowanego! 


Gdybyśmy mieli się już nie złapać, to...

Zdrowych Świąt!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje