marca 18, 2021

SEMILAC NOWA KOLEKCJA CLOSER AGAIN - SWATCHE KOLORÓW ORAZ PROPOZYCJE WIOSENNYCH ZDOBIEŃ NA PAZNOKCIE

closer again semilac

"Nic nie dzieje się bez przyczyny" - powiedziałam ja, rok po zamknięciu mnie w domu. To był rok mimo wszystko przełomowy, inny niż wszystkie, rok społecznego dystansu, zwolnienia i zastanowienia. A wszystko po to, żebyśmy kiedyś znowu mogli być razem.

Słońce właśnie nieśmiało zaczęło zaglądać przez okna i choć temperatury jeszcze nie zwiastują wiosny, to czuć, że coś wisi w powietrzu. Przy tej porze roku każdy z nas dostaje jakby przyspieszenia, motywacyjnego kopa w tyłek, a to, co jeszcze bardziej zagrzewa nas do działania, zdecydowanie są wiosenne kolory.

closer again kolory semilac
semilac wiosna 2021

Semilac Closer Again

Closer Again, bo tak nazywa się nowa kolekcja marki Semilac, to aż 7 nowych, pełnych wiosennego słońca i nasyconych radosną barwą kolorów. Każdy z nas pewnie czeka na to aż sytuacja wróci do normy i będziemy mogli tą wiosną cieszyć się wszystkimi zmysłami. Póki jednak na razie słońce leniwie zagląda w okna, a temperatury powoli szybują w górę wyrwijmy się z szarej rzeczywistości w domowym zaciszu i dajmy upust kreatywności malując lakierami z nowej kolekcji.

Niebawem wszystko wróci do normalności, nasze serca zabiją szybciej, a my będziemy... CLOSER AGAIN :)

kolory closer again

Kolory z kolekcji Closer Again

Po raz kolejny to powiem - nie wiem jak oni to robią, ale to kolory niepowtarzalne, niepodobne do żadnych z oferty marki. 
  • 362 Go out with me - intensywny pomarańcz z tonami żółci, aż się cieplej robi od samego patrzenia.
  • 363 Walk with me - wyrazisty oranż, który na paznokciach wygląda jak delikatnie przyćmiony neon. Propozycja dla tych, którzy nigdy nie mogą się odważyć na jaskrawości. Będzie idealnym wstępem do tegorocznego lata.
  • 364 Ride with me - różowa brzoskwinka, delikatny, a jednocześnie mocno nasycony.
  • 365 Escape with me - piękny fiolet, który od razu kojarzy mi się polem krokusów. Jak nie przepadam za takimi kolorami, to muszę stwierdzić, że z całej kolekcji najbardziej ujął moje serducho.
  • 366 Travel with me - delikatna i niejaskrawa limonka. idealna do podkreślenia wiosennych stylizacji.
  • 367 Dance with me - mocny i nasycony róż, zdecydowanie dla fanek wyrazistego koloru
  • 368 Move with me - przeuroczy, delikatny błękit. Jak go zobaczyłam, to od razu zobaczyłam wiosenne niebo.
nowe kolory semilac 2021kolekcja closer again

Zdobienia na wiosnę 2021

Tak sobie myślę, że przez ten ostatni rok coraz więcej dziewczyn sięgnęło po pędzelki i rozpoczęło zabawę w domowy salon manicure. Na dowód tego musiałabym Wam pokazać jak wiele z Was do mnie pisze i inspiruje się moimi zdobienia odtwarzając je na swoich paznokciach.

W związku z wiosną i wiosenną kolekcją postanowiłam przygotować 7 zdobień, ALE.... wykonanie każdego nie zajęło mi więcej niż 10 minut i starałam się ograniczyć ilość produktów do niezbędnego minimum. Wśród moich zdobień mamy więc oczywiście wiosenne kwiaty, ale i wiosenne niebo, czy piknikową kratkę.

zdobienia wiosna 2021
paznokcie wiosna 2021

Na tipsach połączyłam:


Semilac 362 Go out with me - nasycony pomarańcz postanowiłam delikatnie zgasić Top Mat Total No Wipe. Do tego delikatne pociągnięcia pędzelkiem Expert 003 z pomocą czarnego SemiArtu i w efekcie powstał szybki roślinny ornament.

362 semilac go out with me

Semilac 363 Walk with me - od razu widziałam w jakiejś abstrakcji. Ten kolor żyje, a na paznokciach dodaje energii. Wykorzystałam więc jedynie kolor 001 Strong White oraz 362 Go out with me, a przy pomoc pędzelka 002 dodałam kresek i kropek. Całość pokryłam Top No Wipe Real Color.

363 semilac walk with me

Semilac 364 Ride with me - tworząc szybki wiosenny pejzaż z kwiatkami. Pomogły mi kolory 362 Go out with me, 066 Glossy Cranberry001 Strong White151 Army Green. Stylizacje wykończyłam Top Mat Total No Wipe, a dla przestrzenności i efektu 3D dodałam kropeczki za pomocą sondy i SemiArt Black.

364 semilac ride with me

Semilac 365 Escape with me - z tym kolorem od razu w głowie pojawiło mi się jedno hasło - piknik na łące. Tak powstała szybka piknikowa kratka. Kolor bazowy zestawiłam z 001 Strong White, rozbielonym za pomocą Top No Wipe Real Color oraz przyciemnionym  kolorem 015 Plum bazowym fioletem. Całość pokryłam Top Mat Total No Wipe oraz dodałam akcenty z pomocą SemiArt White.

365 semilac escape with me

Semilac 366 Travel with me - to chyba najprostsze, a zarazem najbardziej efektowne zdobienie. Bazową zieleń pokryłam od razu Top No Wipe Real Color, a następnie wykonałam krótkie pociągnięcia pędzelkiem 002 z White Cream Art, uzupełniając środki kwiatków SemiArt Yellow.

366 semilac travel with me

Semilac 367 Dance with me - od razu skojarzyła mi się z ogormnym wiosennym bukietem. Żeby jednak nie przesadzić na tipsie zmalowałam kilka prostych kwiatów kolorami 001 Strong White, 015 Plum, do listków wykorzystałam SemiArt Green rozjaśniony nieco SemiArt Yellow. Każdy płatek kwiatka pokryłam osobno Top No Wipe Real Color, żeby stworzyć efekt 3D. 

367 semilac dance with me

Semilac 368 Move with me - to było dla mnie zdecydowanie wiosenne niebo. Do zdobienia wykorzystałam pędzelek 002 oraz Manicure Easy Decor, przed utwardzeniem moje chmurki posypałam pyłkiem akrylowym White.

368 semilac move with me
pomysł na hybrydy 2021


Jestem niezwykle ciekawa, które ze zdobień skradło Wasze serducho?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje