marca 21, 2022

SEMILAC SHIMMER STONE - NOWE LAKIERY Z FORMUŁĄ HEMA-FREE

shimmer stones semilac

Ciężko jest pisać o rzeczach prozaicznych w obliczu tragedii, która dotyka chyba wszystkich. Słowa brzmią bardziej trywialnie, nowości nie cieszą tak jak kiedyś. Nie mniej ten post jest dla mnie rodzajem odskoczni od codzienności i bardzo bym chciała, żeby i dla Was był namiastką starych czasów, do których, liczę, jak najprędzej wrócimy. 

Jakiś czas temu swoją premierę miała kolekcja Semilac Shimmer Stone - pięciu niezwykłych kolorów, w odcieniach różu, bursztynu, spokojnej szarości okraszonych opalizującym złotym pyłem.


Semilac Shimmer Stone

Nowa kolekcja inspirowana jest kamieniami szlachetnymi i kobiecymi mocami - odważna, a zarazem delikatna, mocna, wyrazista, ale z kojącymi drobinami. Taka jak my - piękna, inna, wyjątkowa. Do gry wchodzą tutaj znane nam kamienie - bursztyn, agat, szafir, rubin i diament, a jak mówią... Diamonds are a girl's best friend. Teraz do tej paczki dołączają pozostałe kamienie.

lakiery semilac shimmer

Kolory z kolekcji Shimmer Stone:nowa kolekcja semilac 2022
brokatowe lakiery 2022

Lakiery Semilac Hema-free

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Po raz pierwszy marka Semilac poszła krok dalej i poza nowymi barwami zaproponowała także nową formułę lakierów. Co się zmienia? Lakiery zostały stworzone bez składników takich jak: Hema, Bis-Hema, Di-Hema oraz TPO, które mogą być, częściej niż inne, odpowiedzialne są za reakcje uczuleniowe.

Ryzyka uczuleń w przypadku lakierów hybrydowych nie da się NIGDY ograniczyć do zera. Nie można powiedzieć, że ten czy inny lakier  hybrydowy nie uczula na 100%, bo na reakcję alergiczną składa się cała masa zmiennych - zależnych od własnych predyspozycji, sposobu aplikacji, przygotowania płytki, czy w nawet sposobu przechowywania lakierów. 

lakiery heamfree semilac

Gem nails - paznokcie z kamieniami szlachetnymi

Każda z nowych kolekcji marki Semilac jest zawsze przemyślana od A do Z. Od propozycji kolorystycznych, przez wykończenie lakiery kończąca na całym Story kolekcji. Tu zawsze wszystko z czegoś wynika. 

Ponieważ marzec jest kobiecym miesiącem, głównie ze względu na przypadający Dzień Kobiet, to marcowa kolekcja musiała wiązać się z kobietami. A że każda z nas posiada super moce, oto jest Semilac Shimmer Stone. Nie mogłam więc oprzeć się pokusie, żeby w zdobieniach nie zainspirować się właśnie kamieniami szlachetnymi. Tak powstały moje #GemNails.

zdobienia na paznokcie kamienie szlachetne
gemnails

Początkowo kolory z najnowszej kolekcji przygasiłam Top Mat Total. Wszystko po to, żeby pierwsze skrzypce grały kamienie szlachetne. Dzięki cienkiemu pędzelkowi i SemiArt Black powstały minimalistyczne zdobienia, które wyrażają więcej niż tysiąc słów. 

Moc kamieni to siła, a siła jest kobietą. 


Jestem ciekawa, który z odcieni skradł Wasze serce? Zapraszam Was do obejrzenia filmu z lakierami w akcji. Jednak nagranie video zdecydowanie lepiej oddaje piękno mieniących się w świetle drobinek zatopionych w nowych kolorach od marki Semilac.

lakiery bez TPO


Trzymajcie się!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje