sierpnia 12, 2013

SOVA (antyroztoczowa poduszka)

W wakacje dużo się jeździ. Działka, znajomi, jakiś grill.
I choć Maks nie przepada za siedzeniem w foteliku to podczas tych upałów zasypia w mgnieniu oka. 
Tym razem ze swoją najlepszą przyjaciółką podusią od SOVY.


Każda z uczestniczek naszego czerwcowego spotkania podkrakowskich blogerek została uraczona poduchą. A że użytkujemy ją już dobry miesiąc i nawet przeszłą swoje pierwsze pranie czas zaprezentować ją Wam.

Zgrabna i niesamowicie miękka. Choć na pozór można myśleć, że to zwykła poduszka posiada swoje unikalne właściwości. Dobre wykończenie i kolor niebieski to efekt barwienia materiału, który ją pokrywa. Do produkcji poduszek od Sovy wykorzystywane są tylko certyfikowane barwniki oraz materiał Evolon, który jest barierą dla wszelakich roztoczy. Zrezygnowano także z różnego rodzaju nakładanych warstw oraz laminowania, czyni to podusię odporną na działanie pary wodnej oraz pranie w wysokich temperaturach.


Poduszka przeszła swoje pierwsze pranie bez szwanku, wyglądała jak nowa - zarówno materiał, który po naszych podróżniczych wojażach konkretnie się zabrudził jak i wkład. Przywykłam do tego, że poduszki co jakiś czas trzeba wymieniać, bo przecież niewygodnie się śpi na takiej, gdzie wkład skudłacony jest na potęgę. Zobaczymy jak będzie z Sovą, mam nadzieję, że posłuży nam przez dłuższy czas, bo Maks naprawdę się z nią zaprzyjaźnił. 


Dla małych alergików poduszka jak znalazł. Jest też coś dla dużych, ale żeby to sprawdzić musicie odwiedzić ich stronę. Miękka i stanowiąca barierę przez zarazkami sprawi, że sen będzie nie tylko komfortowy, ale i bezpieczny szczególnie dla maluszków. Odporna na gniecenie i zwijanie, odzyskuje pełną sprężystość. Kosztuje 69 zł (wymiary poduszki ze zdjęć) co na długotrwałą użyteczność i w trosce o zdrowy i spokojny sen jest bardzo dobrą inwestycją.
Jak Wam się podoba SOVA? :)


5 komentarzy:

 1. mam taką samą, właśnie się suszy po praniu :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. My też ja mamy. Fajna podusia - zwłaszcza na wyjazdy bo jest niewielkich rozmiarów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę się musiała zaopatrzyć. Może służyć jako podusia albo przytulak dla dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeżeli starczy na długo, warto zainwestować, jeśli się ma dziecko alergika.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje