września 25, 2013

Warsztaty z Ciasto-Plasto w ramach II Spotkania Podkrakowskich Blogerek

Nasze pierwsze spotkanie odbiło się echem w całym internecie.A to za sprawą naszych sponsorów.Potem była sprawa Blanki, którą pewnie większość Was kojarzy i nawiązując do tego stwierdzam, że w blogosferze nigdy nie będzie jednego poglądu nt. blogerskich spotkań.Jedni uważają, że to wstyd dla innych blogerów 
- takie "żebranie" o gifty, drudzy popierają.

...

My spotykamy się po raz w drugi. W prawie takim samym składzie... prawie, bo oprócz nas w spotkaniu wezmą udział maluchy. Tym razem będziemy gościć w Krakowskiej Manufakturze Czekoladya w programie mamy przewidziane głównie rzeczy dla naszych małych poszukiwaczy przygód. Warsztaty z Ciasto-Plasto oraz z Lukka,
 kilka prelekcji dla nas oraz samodzielny wyrób czekoladek.
Zapowiada się wspaniały dzień!


Lista sponsorów też jest spora.
Choć tym razem (rozczaruje Was) nie bijemy żadnego rekordu.
Jeśli ktoś ma jakieś 'ale' co do partnerstwa firm i zaraz w komentarzu zacznie mi tu truć, że "spotkanie blogerskie nie polegają na giftach, bla, bla..." albo "to jest żenujące tak żebrać" - dziękuję bardzo, żegnam Państwa. Nikt nie żebrał, nikt nikomu cycków nie pokazywał, nikt nikogo nie szantażował. Firmy dają, my bierzemy, młodzi testują, my piszemy. Nie jesteśmy osobami, które latają po każdym możliwym spotkaniu,  żeby się obłowić, a potem sprzedać. Konsekwentnie recenzujemy gadżety od sponsorów. 
Tyle w ty temacie.

Zaczynamy!


PS Po Spotkaniu wybieram się do Spaghaterri w Krakowie w ramach akcji "Blogerzy Smakują". Specjlanie w ramach tego projektu powstała zakładka "testujemy-smakujemy" gdzie co jakiś czas będę wrzuczać wpisy z fajnych i... smacznych miejsc :)
4 komentarze:

 1. również życzę udanego spotkania :))

  OdpowiedzUsuń
 2. E tam, chrzanić hejterów. Udanego spotkania ! Bawcie się :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanego spotkania!

  pozdrawiam i zapraszam do udziału w moim rozdaniu:

  http://czerwonafilizanka.blogspot.com/2013/09/rozdanie.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje