CZYM JEST 'CZYSTY STOLIK'?

lutego 28, 2015

CZYM JEST 'CZYSTY STOLIK'?


W związku z moim ostatnim postem dotyczącym nieustannej niewiedzy związanej z moim dalszym bytem, dziś będzie post - odskocznia. Taki z poklaskiem dla tych, którym się udało i którym wróżę duży sukces.
MEDIOLAN CZ. II - MIEJSCA WARTE ODWIEDZENIA

lutego 25, 2015

MEDIOLAN CZ. II - MIEJSCA WARTE ODWIEDZENIA


Ten post zawiera dużo zdjęć. Decydując się na przejrzenie go w całości narażasz swoje oczy na piękne widoki, a serce na stan zagrożenia zakochaniem w Italii. Bo skoro było już o Mediolanie praktycznie, to pozostało opowiedzieć o nim od strony turystycznej. Co więc warto zobaczyć w europejskiej stolicy mody?
MEDIOLAN CZ. I - TRANSPORT, NOCLEG, JEDZENIE

lutego 22, 2015

MEDIOLAN CZ. I - TRANSPORT, NOCLEG, JEDZENIE


Minęło już kilka dni od powrotu z Mediolanu, a ja znalazłam chwile żeby spisać pierwszą część praktycznego (mam nadzieję) poradnika. Myślę, ze ten post będzie małą skarbnicą wiedzy dla wszystkich planujących podróż do europejskiej stolicy mody, a innych być może zachęci do takich weekendowych wypadów.
JAK SPALIĆ 5000 KCAL W 5 MINUT?

lutego 14, 2015

JAK SPALIĆ 5000 KCAL W 5 MINUT?


To cudowny sposób. Technika jedyna w swoim rodzaju dająca ogromne efekty od razu po zastosowaniu. Każdy, bez większych wyjątków jest w stanie wygospodarować 5 minut w ciągu dnia na to jedno małe ćwiczenie...
POSESYJNY NEW'S CORNER #3

lutego 09, 2015

POSESYJNY NEW'S CORNER #3


Niech będzie, że to trochę zapchaj dziura na blogu. Dziś zdałam ostatni egzamin w sesji, więc na głębsze tematy nie pora, a New's Corner na luzie akurat będzie jak znalazł. Zastanawiałam się, co Wam pokazać tym razem, a że z zakupami jakoś nie poszalałam tym większe wyzwanie...
'TO NIE KSIĄŻKA'  KERI SMITH - KOLEJNY HIT?

lutego 05, 2015

'TO NIE KSIĄŻKA' KERI SMITH - KOLEJNY HIT?


Gadżeciara ze mnie. Wszystko co pojawia się nowego i nie nadwyręża w większy sposób mojego studenckiego budżetu prędzej czy później musi trafić w moje ręce. Post o 'Zniszcz Ten Dziennik' spotkał się z dużą aprobatą czytelników (ubolewam, że głównie wśród gimbazy), więc nie pozostało mi nic innego jak ulec namową kilkunastu maili z prośbą o krótki overview.
NO I CO DALEJ?

lutego 04, 2015

NO I CO DALEJ?


Ten tekst to jeden z tych, które pakuję do swojej wirtualnej szufladki. Napisany jakiś czas temu, mimo upływu czasu ciągle aktualny. Po przeczytaniu samej sobie wiele razy wreszcie kopnął go zaszczyt "zdatnych do publikacji". Nie ma obrazków, jest za to tekst. Choć jeśli z Waszą wyobraźnią nie jest źle to może i jakieś obrazy się pojawią. Po cichu na to liczę.
Copyright © 2017 Pata bloguje