listopada 20, 2018

FOREO LUNA MINI 2 CZY FOREO LUNA 2? KTÓRĄ WYBRAĆ? PORÓWNANIE I OPINIA

foreo luna 2

Mam dwie Luny i niejednokrotnie ktoś pyta mnie o ich działanie. A może nawet nie tyle samo działanie, ile różnice między nimi oraz moją rekomendację co do konkretnego modelu. To dla Was jest ten wpis. Jako posiadaczka LUNA 2 i LUNA Mini 2 mogę wiarygodnie wypowiedzieć się w temacie.


Czym w ogóle jest LUNA?

To szczoteczka soniczna przeznaczona do pielęgnacji cery, która wykorzystuje technologię pulsacji T-Sonic, a stworzona jest z ultra-miękkiego i higienicznego silikonu klasy medycznej. Oba modele dogłębnie oczyszczają naszą cerę, a dodatkowo LUNA 2 posiada funkcję anti-aging, która została zaprojektowana specjalnie po to, aby zminimalizować pojawianie się niedoskonałości na skórze i spowolnić jej starzenie się.

foreo sczoteczka soniczna
luna 2 a luna 2 mini


Czy modele się od siebie różnią?

Tak! I warto na te różnice zwrócić uwagę podczas decydowania się na wybór konkretnego modelu:

  • ROZMIAR - LUNA mini 2, jak sama nazwa wskazuje, jest mniejsza od LUNA 2. W tej większej szczoteczce sonicznej tylna część jest przeznaczona do masażu, zaś w mniejszej mamy 3-strefy powierzchni czyszczącej, z różnej grubości i długości wypustkami co sprawia, że jest uniwersalna i dopasowana do każdego rodzaju cery. Szczoteczkę LUNA mini 2 jednak chętniej zabieram na wyjazdy. Jest poręczna, zgrabna i kompaktowa. Świetnie mieści się w wakacyjnej kosmetyczce.
  • KOLORY - LUNA 2 występuje w czterech kolorach, które odpowiadają konkretnym rodzajom rozmieszczenia włosków, dedykowanych różnym typom cery: różowa do normalnej, fioletowa do wrażliwej, niebieska do mieszanej, a turkusowa do tłustej. Z kolei LUNA mini 2 dostępna jest w sześciu wariantach kolorystycznych (Pearl Pink, Mint, Fuchsia, Sunflower Yellow, Aquamarine i Midnight), które są jedynie kwestią naszego indywidualnego gustu.
  • DESIGN - obie szczoteczki soniczne, choć wyglądają inaczej, są wodoodporne i wykonane z najwyższej klasy silikonu medycznego. 
  • FUNKCJE - tak jak pisałam już wyżej, LUNA Mini 2 pozbawiona jest tylnej powierzchni masującej, dlatego jej głównym zadaniem jest oczyszczanie cery oraz wyrównywanie jej kolorytu. Z LUNA 2 zabieg oczyszczania wzbogacony jest minutowym masażem cery, który pozwala na redukcję oznak starzenia się skóry dzięki specjalnie zaprojektowanym wypustkom.
  • ŁADOWANIE - mimo różnego kształtu i wielkości obie szczoteczki z rodziny LUNA ładuje się za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB. Jednorazowe ładowanie wystarcza na około 450 sesji oczyszczających.
  • CENA - LUNA 2 kosztuje 799 zł, natomiast LUNA 2 Mini 599 zł (jednak na Black Friday marka FOREO zawsze organizuje bardzo duże promocje, więc warto wtedy odwiedzić ich stronę)
szczoteczka do twarzy
porównanie luna foreo
szczoteczka do twarzy

Moja opinia

Uwielbiam je obie. Dużą LUNA 2 na ogół stacjonuje w domu. Nasze początki nie były kolorowe, o czym możecie przeczytać we wpisie dedykowanym temu modelowi. Dziś jednak nie wyobrażam sobie bez niej wieczornej pielęgnacji. LUNA mini 2 to moja wersja wyjazdowa, która zwiedziła ze mną już kilka krajów i odwiedziła wiele miast. Gdybym jednak miała polecić jedną, postawiłabym na LUNA 2, która świetnie dopasowuje się kształtem do mojej cery i jednocześnie oczyszcza większą jej powierzchnię. Dodatkowo co wieczór odmładza mnie o kilka lat (a przynajmniej taką mam nadzieję...). Do kompleksowej pielęgnacji brakuje mi tutaj już tylko UFO, ale i o nim już pewnie czytaliście?

luna do twarzy

Poznaliście już markę FOREO?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje