czerwca 20, 2018

FOREO UFO - KURACJA AKTYWNĄ MASKĄ - TEST I RECENZJA

ufo foreo opinie

Jeśli śledzicie bloga dłużej, wiecie o mnie jedno - jestem gadżeciarą! Uwielbiam wszystko co... użyteczne i ułatwiające codzienne czynności. Choć raczej w przypadku nowości od FOREO powinnam powiedzieć, że wszystko co piękne i... totalnie rewolucyjne. Bo rewolucja właśnie wkracza na polski rynek, a w moim małym mieszkaniu zaczęła się już jakiś czas temu.

Uwielbiam markę FOREO. Mieliście okazję wielokrotnie czytać na blogu teksty dotyczące jej produktów - porównania LUNY MINI i jej chińskiej podróbki, opinię o LUNIE dużej, o szczoteczce ISSIE 2, o zabiegu niebieskim światłem z pomocą ESPADY. Tymczasem marka nie przestaje mnie zaskakiwać, a ja... no cóż, lubię być zaskakiwana. Ostatnio miałam okazję testować nowość - UFO, czyli kurację aktywną maską. Jak to działa? Czytajcie dalej!

ufo fuchsia foreo

CZYM JEST UFO OD FOREO?

Inteligentna maska do twarzy UFO jest połączeniem zaawansowanej technologii i ekskluzywnej, koreańskiej formuły maseczek stworzonych przez twórców pierwszych masek w płachcie. Ten duet tworzy kompleksową kurację na twarz trwającą... 90 sekund (Krótko! A jest to takie przyjemne, że aż szkoda :P).

JAK DZIAŁA UFO?

Ge-nial-nie! UFO wykorzystuje technologię Hyper-Infusion, która polega na emitowaniu ciepła lub zimna w głąb skóry, a także technologię pulsacji T-Sonic, podobnie jak w szczoteczkach do twarzy LUNA, które odpowiedzialne są za przenoszenie aktywnych składników. Co więcej, podczas kuracji odbywa się także terapia światłem LED (czerwonym, niebieskim lub zielonym).

działanie ufo foreo
ufo od foreo

KROK PO KROKU

Oprócz samego urządzenia do wykonania kuracji potrzebujemy także saszetek z maseczkami. Jedna, testowa znajduje się już w opakowaniu, kolejne można dokupić. Przed rozpoczęciem testów ściągnęłam na swój telefon aplikację FOREO, która później poprzez połączenie bluetooth aktywowała urządzenie i odliczała czas mojej kuracji.

foreo ufo maski
maseczki do ufo
ufo foreo bluetooth

Maska ma postać mocno zwilżonego cienkiego płatka, którego po wycięciu z opakowania umieszczamy na gładkiej stronie urządzenia, a następnie blokujemy plastikowym krążkiem. Maseczkę aktywujemy poprzez włączenie urządzenia lub za pomocą aplikacji, która po zeskanowaniu kodu kreskowego na opakowaniu maseczki pokazuje na ekranie poszczególne fazy kuracji oraz informacje o aktywnych składnikach. Następnie urządzeniem kolistymi ruchami wmasowujemy maseczkę w naszą cerę. UFO emituje przyjemne ciepło, więc ostrzegam przed całkowitym odpłynięciem...

koreańskie maski foreo
kuracja foreo

EFEKTY KURACJI UFO OD FOREO


Zacznijmy od tego, że w ofercie dostępne są póki co dwa warianty - Make My Day i Call It a Night. Ta pierwsza maseczka, z dodatkiem czerwonych alg i kwasu hialuronowego, to prawdziwa petarda na dzień dobry. Druga, wzbogacona o formułę oliwy z oliwek i żeń-szenia, to idealne zakończenie dnia. Obie genialne! Choć czekam na kolejne propozycje!

Sama kuracja jest szybka i tak bardzo przyjemna, że - uwierzcie mi - naprawdę odpłyniecie... Saszetka z maską zawiera sporo żelu, więc jedno opakowanie wystarcza mi na dwie rundki UFO, czyli łącznie 180 sekund przyjemności. Za drugim razem wyciskam saszetkę bezpośrednio na twarz, załączam urządzenie ponownie, a resztki dokładnie wklepuję w cerę.

Efekt? Skóra odprężona, rześka, świeża. Czy to efekt możliwy do uzyskania ze zwykłą maseczką w płachcie? Na pewno nie! Połączenie w kuracji technologii cieplnej z pulsacjami i koreańską recepturą to totalna innowacja i rewolucja. Tego się nie kwestionuje! 

maseczki ufo foreo
ufo kuracja test

Podsumowując... Inteligentna maska do twarzy UFO to urządzenie, które zrewolucjonizuje rynek kosmetyczny! Cóż, sama jego nazwa już do tego zobowiązuje! Zresztą... popatrzcie na ten design! Niejednej sroczce wpadnie on w oko. Elegancja, styl, wodoodporność i rewelacyjne działanie sprawiają, że marka FOREO od dawna jest już co najmniej kilka kroków przed konkurencją.

Celowo nie wspominam o cenie, bo ona jest wysoka, ale świadczy w 100% o jakości urządzenia. Wydatek jest jednorazowy, a użytkowanie? Na lata! A skoro Chińczycy tworzą podróby produktów od FOREO, to wszystko mówi samo za siebie. Przecież byle pierdoły by nie klonowali...

PS Nawet S. kazał sobie zaaplikować maseczkę na noc, a po kuracji zaczął dzielić dni w miesiącu, kiedy przypada jego, a kiedy moja kolej. Tak że tego...Czy UFO nie jest piękne?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje