sierpnia 28, 2021

SEMILAC TASTES OF FALL - NOWA KOLEKCJA LAKIERÓW NA JESIEŃ 2021 + POMYSŁY NA JESIENNE PAZNOKCIE

tastes of fall kolory

Za mną bardzo intensywny, paznokciowy sierpień. Dopiero co przedstawiałam Wam najnowszą kolekcję Semilac Endless Summer stworzoną dla tych, którzy latem chcą żyć bez końca, a dziś premierę już mają nowe barwy Tastes of Fall, czyli perełki dla prawdziwych jesieniar. 

Nie byłabym sobą gdybym jesiennych kolorów nie wykorzystała do stworzenia jesiennych zdobień i zainspirowania Was co nieco. Po kilku godzinach siedzenia z kubkiem gorącej czekolady, spod mojego pędzla wyszło 7 jesiennych zdobień i choć jesieniara ze mnie żadna (team lato foreva!), to nieskromnie przyznam, że jestem nimi oczarowana. To chyba ten pierwszy chłodniejszy deszcz tak mnie nastroił...

jesienne paznokcie 2021
jesienna kolekcja semilac

Semilac Tastes Of Fall

To 7 jesiennych, głębokich i nasyconych kolorów, które odkrywają przed nami pasjonujący świat smaków i zapachów i zachęcają, by z nimi eksperymentować. W palecie jesieni odnajdziemy czekoladowe brownie czy pikantne ciasto z dyni. Od aromatycznej niebieskiej herbaty, po zapach wypieków czy ziół, które przyjemnie dopełnią czas, w którym możemy spełnić się, robiąc dokładnie to, na co mamy ochotę.

paznokcie na jesień
kolory paznokcie na jasień

Kolory z kolekcji Tastes Of Fall

  • 400 Rusty Red - miedziany, ciepły odcień czerwieni, który kojarzy się z przyjemnymi wieczorami z kubkiem ulubionej herbaty w dłoni.
  • 401 Raspberry Wine - malinowa czerwień niczym dojrzałe owoce berberysu. 
  • 402 Spicy Pumpkin - najbardziej wyrazisty kolor kolekcji w ciepłym odcieniu rudego karmelu.
  • 403 Chocolate Brownie - dosłownie czekolada na paznokciach. A ona rozumie najlepiej, szczególnie w jesienne wieczory.
  • 404 Black Beans Muffin - ciemne bordo, głębokie i nasycone, z nutami intensywnej czerwieni.
  • 405 Bottled Herbs - butelkowa zieleń z widocznymi akcentami morskiego błękitu.
  • 406 Blue Tea - głęboki, klasycznie morski odcień.

tastes of fall swatche

Paznokcie na jesień 2021

Wraz z upływem czasu zauważam w manicure pewną zależność - pracochłonne zdobienia odchodzą w niepamięć. Zależy nam na mocnym kolorze i ewentualnie jakimś szybkim efekcie. Kolekcja Tastes Of Fall sprawdzi się więc jako kolory solo, jako połączone barwy, a także jako tło pod zdobienia - przygotowałam 7 propozycji o różnym poziomie trudności, jestem pewna, że każda z Was znajdzie jakieś dla siebie!


pomysł na jesienne paznkocie

Połączone na tipsach:

semilac 400 Rusty Red

400 Rusty Red - zamglony, brudny róż skojarzył mi się z jesiennym porankiem, z delikatnym deszczem i pierwszymi spadającymi liśćmi, stąd pomysł na taki typowo jesienny obrazek. Dynie zmalowałam z pomocą 176 Almond Butter i 528 Orange, wykończyłam SemiArt Black, a cienie dodałam 031 Black Diamond rozmieszanym z Topem No Wipe Real Color. Krople deszczu to żel Clear.

401 Raspberry Wine semilac

401 Raspberry Wine to najpiękniejsza malinowa czerwień, jaką widziałam. Posłużyła mi jako tło do klasycznej jesiennej kraty. Wykorzystałam też 031 Black Diamond rozmieszany z Top No Wipe Real ColorSemiArt Black, żel Easy Decor. I postawiłam na matowe wykończenie z Top Mat Total No Wipe

402 Spicy Pumpkin semilac

402 Spicy Pumpkin - mimo, że nazwa zobowiązuje, to ja od samego początku widziałam ten kolor w towarzystwie jakiegoś indiańskiego motywu. I takie coś mi wyszło. Wykorzystałam 406 Blue Tea, 186 Kaymak Sweet, żel Easy Decor, Top Mat Total No Wipe.

403 Chocolate Brownie semilac

403 Chocolate Brownie - nie ma jesieni bez kolorowych liście, no to hop. Dodałam też trochę złotka - 339 Gold Glitter, żeby to była jednak polska, złota jesień oraz kolory: 001 Strong White, 186 Kaymak Sweet402 Spicy Pumpkin wraz z Topem No Wipe Real Color.

404 Black Beans Muffin semilac

404 Black Beans Muffin - hej, no lis to jest punkt obowiązkowy, okej? Ten, choć może wygląda skomplikowanie, a powstał dosłownie kilkoma ruchami pędzla. Czuję, że będzie hitem. Użyłam do niego White Cream Art, SemiArt Red, SemiArt Yellow, SemiArt Black i Topu No Wipe Real Color.

405 Bottled Herbs semilac

405 Bottled Herbs - zamknięte zioła stały się dla mnie tłem do roślinnej koronki z jarzębiną. Jesiennie, a jak! Wykorzystałam 260 Platinium Light Gold, SemiArt Green, SemiArt White403 Chocolate Brownie401 Raspberry Wine oraz Top Mat Total No Wipe.

406 Blue Tea semilac

406 Blue Tea - z tym kolorem powstało, najszybsze, najbardziej efektowne zdobienie ever. No muscie to zobaczyć na YouTube, gdzie czekają na Was tutoriale do wszystkich zdobień! Niebieski pojawił się tu w towarzystwie jedynie... 001 Strong White, żelu Easy Decor i Topu No Wipe Real Color.

paznokcie jesień 2021

Dla tych ambitniejszych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w stylizacji paznokci przygotowałam oczywiście tutorial powyższych zdobień. Dajcie znać, który kolor z nowej kolekcji skradł Wasze serce i co zagości u Was w ramach jesiennego manicure?Jak Wasze jesienne nastroje? 
Kocyk i kominek czy sen prawie zimowy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar w swoim komentarzu zostawić mi odnośnik do swojego bloga lepiej od razu wyjdź! ZAKAZ REKLAM I LINKOWANIA. Odwiedzam KAŻDEGO, kto zostawia merytoryczny komentarz, a jeśli mi się podoba zostaję tam na dłużej. Nie potrzebuję specjalnego zaproszenia!
Jednocześnie dziękuję za każde słowo i każdego hejta :*

Copyright © 2017 Pata bloguje