środa, 29 kwietnia 2015

NTC - CZYM JEST NANOTROPOCOLLAGEN?

Brak komentarzy :


W planach nie było peanu. Miałam skończyć z zachwalaniem i ograniczyć grono KWC do minimum. W zasadzie miałam wybrać z dotychczasowej listy faktyczne perełki i zebrać je w jeden post. Zanim to jednak nastąpi muszę, po prostu MUSZĘ napisać o rewolucyjnym kosmetycznym odkryciu. Zauważam, że ostatnimi czasu posty kosmetyczne nie są tu tak angażujące, jak te z tematyki odupiemarynie czy też jak kto woli lifestyle, ale zaryzykuję, bo każdy, kto boryka się z jakimiś problemami skórnymi powinien ten tekst zobaczyć.

poniedziałek, 27 kwietnia 2015

MĘSKIM OKIEM: PO CO CI TRZYDZIESTA SUKIENKA?

Brak komentarzy :


Codziennie spoglądamy w niebo. Doskonale wiemy, że niebo jest niebieskie. Ale nie zastanawiamy się dlaczego niebo jest niebieskie. Takie pytanie zadają sobie może tylko ciekawskie dzieci, które muszą wszystko wiedzieć, poznać, zbadać i dotknąć. Albo naukowcy. Oni oczywiście wiedzą, że niebo jest niebieskie z powodu konkretnych, skomplikowanych procesów zachodzących w atmosferze, czyli wyjątkowo intensywnego rozszczepienia promieni niebieskich, które powstają ze światła białego i są najbardziej dostrzegalne… Nikogo normalnego nie interesuje jednak naukowe dociekanie przyczyn powstawania koloru nieba. Można powiedzieć, że dla zwykłego zjadacza chleba to jasne jak słońce, że niebo jest niebieskie. To tak samo oczywiste jak fakt, że kobiet musi mieć w szafie mnóstwo ubrań. I z tym, i z tym się nie dyskutuje. 

piątek, 24 kwietnia 2015

JAK STOSOWAĆ OLEJKI - CIAŁO, TWARZ, WŁOSY OD VIS PLANTIS?

Brak komentarzy :


Czy wy też zauważacie to, że blogosferę ogarnął olejkowy szał? Mam wrażenie, że obecnie co drugi kosmetyk na sklepowej półce zachęca nas swoim olejkowym składem. Przyznam się szczerze - choć początkowo sceptyczna i pełna wewnętrznych uprzedzeń, tak teraz nie potrafiłabym bez olejków funkcjonować. Jeśli chcecie poznać jak wiele dobroczynnych właściwości posiadają, koniecznie zajrzyjcie do dalszej części wpisu.

poniedziałek, 20 kwietnia 2015

WIOSNA W SZAFIE - ZAINSPIRUJ SIĘ!

Brak komentarzy :


Kwiecień - plecień. Zerkam za okno i jakoś nie sposób się nie zgodzić. Niby ciepło, niby słońce, ale gdzieś na horyzoncie czai się jakąś ciemna chmura. Pada zawsze, kiedy nie mam parasola, norma nie? Zrobiłam remanent szafkowy i stwierdziłam, że jest kilka takich rzeczy, bez których nie wyobrażam sobie tego wiosennego okresu przechodniego.

czwartek, 16 kwietnia 2015

BLOGERSKA RANDKA W CIEMNO...ŚCIACH - NOWY SĄCZ

Brak komentarzy :


Czemu randka i czemu w ciemno? Zaczynam nieco enigmatycznie... Ale takiego spotkania jeszcze nie było. Każdy blogerski meeting jest inny, niezwykły. Tak było i w tę sobotę. Otwarcie jednak przyznaje, że wyczerpałam wszelkie limity kosmetyczne na ten sezon..

wtorek, 14 kwietnia 2015

ŻELOWY BIOSIARCZKOWY BALNEOKOSMETYK

Brak komentarzy :


Zawsze myślałam, że mam tłustą cerę. Przykrywałam matującymi podkładami czy jakimś pudrem. W momencie, kiedy zaczęłam zgłębiać wiedzę o typach cer, kiedy zaczęłam kształtować swoją świadomość w kwestii wyboru odpowiednich kosmetyków okazało się nagle, że z tą tłustością nie jest do końca tak jak myślałam. Większość Polek to posiadaczki cer mieszanych. Jak się okazuje i ja zasilam ich grono.

wtorek, 7 kwietnia 2015

BLOGERZE! TE NARZĘDZIA UŁATWIĄ CI PRACĘ

Brak komentarzy :


Dziś będę targetować grupę docelową posta. Nie twierdzę, że to post stricte do blogerów, ale pewnie będą mieć z niego większy użytek niż reszta czytających. Blogowanie, wbrew pozorom, nie jest niczym prostym - wymaga konsekwencji, cierpliwości, pokładów nieograniczonej kreatywności i lekkiego pióra, aby 'sprzedać' wszystko, o czym się pisze. Bloger musi przede wszystkim lubić to, co robi i wierzyć, że on też kreuje tę wirtualną przestrzeń.

sobota, 4 kwietnia 2015

PRZEPIS NA NIEBANALNĄ BABĘ WIELKANOCNĄ!

Brak komentarzy :


Jak co roku Blogger zalany życzeniami świątecznymi. Wierzę w dobre intencje, ale po świątecznym obiedzie zdecydowanie wolę scrollować migawki ze Świąt, przepisy, wielkanocne inspiracje niż posty z życzeniami. Większość już pewnie po święcące. Jeśli nagle zanosi się na napływ gości albo nie wytrzymaliście z zaciśniętym pasem i zapasy słodkości się upłynniły wielkanocna baba z jajem może jeszcze uratować sytuację...

czwartek, 2 kwietnia 2015

BĄDŹ DLA INNYCH WZOREM DO NAŚLADOWANIA

Brak komentarzy :


Jeszcze kilka lat temu, gdyby ktoś powiedział mi o oddawaniu krwi, rejestracji jako dawca szpiku czy o wyrażeniu zgodę na transplantację stwierdziłabym dosadnie, że to nie dla mnie i że nic mi do tego. Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają. Choć zmieniają... to chyba za dużo powiedziane. Myślę, że zaczynają być bardziej świadomi.
Patrycja Kierońska
^