KAMUFLAŻ Z ALVERDE

października 31, 2014

KAMUFLAŻ Z ALVERDE


Wracam do pierwotnej tematyki bloga. Szeroko pojęte beauty dotyczyć dziś będzie kolorówki z niemieckiego DM, a właściwie malutkiej jego części. Na ostatnim blogerskim spotkaniu, uprzyjemnionym przez PromoSzopa w ręce wpadł mi wymarzony kamuflaż. Jako, że borykam się z nieznośną cerą posiadanie takiego kosmetyku w mojej kosmetyczce to obowiązek.
KOBIETO! ZADBAJ O SWOJEGO FACETA! + KONKURS

października 27, 2014

KOBIETO! ZADBAJ O SWOJEGO FACETA! + KONKURS


Podniosły tytuł nie dotyczy sfery emocjonalnej Waszego związku. Nie będę radzić Wam jak się mu przypodobać, jak zrobić na nim wrażenie, czy wreszcie jak go uwieść. Od tego macie mnóstwo innych portali i poradników. W tekście przysięgi małżeńskiej jak byk stoi "w chorobie i zdrowiu...". Odsuwając jednak pesymistyczne wizje na bok - o zdrowie też trzeba dbać. Zwłaszcza kiedy Panowie na lekarzy... nie mają czasu.

MATOWA POMADKA BE BEAUTY - TANIA I REWELACYJNA!

października 23, 2014

MATOWA POMADKA BE BEAUTY - TANIA I REWELACYJNA!Brrr... zimno tak, że szok. Rozkoszuje się orzechowym cappucino zaopatrzona w gorzką czekoladę i najcieplejszą bluzę. Nawet nie patrzę w okno, bo od razu wpadłabym w załamanie na tle nerwowo-depresyjnym. Rano jednak się zebrałam i ruszyłam na podbój Uniwersytetu zahaczając w drodze powrotnej o Biedronkę... A tam, wśród nowej kosmetycznej oferty stała i czekała na mnie... jeszcze jedna, ostatnia, zachomikowana pomadka Be Beauty.
BLOGERSKI MEET&GREET W ZIELONEJ MYDLARNI - KATOWICE 18/10/2014

października 20, 2014

BLOGERSKI MEET&GREET W ZIELONEJ MYDLARNI - KATOWICE 18/10/2014


O tym, że lubię poznawać ludzi podzielających moją pasję na dobre przekonałam się w sierpniu. Wtedy we Wrocławiu spotkałam blogerki, które 'czytywałam do poduszki'. Pełna nowych doświadczeń, zalana ogromem wrażeń dla nich, dla ich pracy chciałam dalej szukać znajomości. Okazja do mnóstwa inspiracji pojawiła się w Katowicach - miejscu mi bliskim, bo kiedyś każde wakacje spędzałam na 'dworze bawiąc się z dziołchami i synkami'.
GLOV ON-THE-GO PRZED I PO

października 16, 2014

GLOV ON-THE-GO PRZED I PO


Nie miałam w planach tego postu. Kiedy jednak na ostatnim spotkaniu blogerek we Wrocławiu w ręce wpadł mi po raz kolejny GLOV pomyślałam, że to dobra okazja, żeby pokazać Wam brand-new on-the-go i miesięcznego, jeszcze nie do końca wysłużonego starego. Jeśli macie w planach zakup, albo gdzieś zasłyszałyście o tej cud-chusteczce zapraszam na szybki post.
WYNIKI KONKURSU 'ZNISZCZ TEN DZIENNIK'

października 13, 2014

WYNIKI KONKURSU 'ZNISZCZ TEN DZIENNIK'


Jako, że przez weekend spełniałam się w roli wzorcowej siostry dopiero dziś zdążyłam zajrzeć do pliku odpowiedzi konkursu, który mi zostawiści. TŻ pomagał w wyborze zwycięzcy konkursu z dziennikiem i w ostatecznym rozrachunku miał decyzujący głos. Cieszę się, że tyle z Was zaangażowało się w zabawę i zarzuciło mnie naprawdę nieszablonowymi pomysłami. Zwycięzca jednak mógł być tylko jeden...
10xNIE! SPRAWDŹ CZY MAMY COŚ WSPÓLNEGO!

października 10, 2014

10xNIE! SPRAWDŹ CZY MAMY COŚ WSPÓLNEGO!


Króliczek napisała kiedyś o 10 rzeczach, które uwielbia i których nienawidzi. Już po samym tytule posta poczułam przypływ nieodgadnionej ciekawości co też znalazło się na takiej liście. "Ciekawe czy chodzi o błahostki czy o poważne kwestie etyczno-egzystencjalne". Przebrnęłam przez listę Króliczka z myślą tłukąca się w głowie "O jaaa, jest ktoś kto te uwielbia ten stan na granicy świadomości, może jednak nie jestem aż taka wyjątkowa". Westchnęłam i zmajstrowałam własną dziesiątkę. Na razie tego, czego nie lubię. Nie siadłam przed laptopem myśląc i szukając we wspomnieniach, o nie! Lepiej... szczypałam się w każdym momencie kiedy coś mnie denerwowało i jak głupia urzadzałam sobie wyścig przez mieszkanie w celu spisania myśli zanim całkowicie ulotniła się z mózgownicy. Tadaaaaam, oto jest.
CO MA WITTCHEN DO LIDLA? - NEW'S CORNER #1

października 07, 2014

CO MA WITTCHEN DO LIDLA? - NEW'S CORNER #1Już wcześniej o tym pisałam - pokazywanie nowości na blogach stało się modne i jakieś takie trendy. Nie ma w tym nic złego, żeby pochwalić się nowymi cackami, a takie posty spotykają się z Waszą żywą reakcją, co zauważyłam po kilku mailach przy okazji poprzedniego post z nowościami. Dziś z pewnością królować będą torebki... I myślę, że żeńska część bloga (zaraz... to jest jakaś męska?) na dłuższą chwilę zawiesi na nich oko. Co ostatnio nowego? Zobaczcie...
LUXURY PARIS CZYLI TUSZ Z... BIEDRONKI

października 06, 2014

LUXURY PARIS CZYLI TUSZ Z... BIEDRONKI


Jestem uzależniona. Naprawdę. Od zakupów w dyskontach. Też na pewno macie wrażenie, że od pewnego czasu w Biedronce i Lidlu pojawiają się rzeczy, które krążą gdzieś w Internecie jako must have. W zasadzie nigdy nie pojawiają się one na mojej wishliście, ale jak przychodzi co do czego nagle uświadamiam sobie istotność ich posiadania, a cena tylko potęguję to uczucie dzisięciokrotnie. Twierdzę, że to spisek, że wygarnęli kogoś z dzikiego tłumu blogerów i posadzili przed laptopem, żeby na bieżąco śledził trendy i donosił im, że 'takiej Pacie to by się nowy tusz przydał".

PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - WRZESIEŃ

października 01, 2014

PORCJA CIEKAWYCH LINKÓW - WRZESIEŃ


Copyright © 2017 Pata bloguje