środa, 30 grudnia 2015

SWETRY Z SHEIN

Brak komentarzy :


Pewnie większość z Was poszukuje teraz na blogach sylwestrowych stylizacji i okolicznościowych makijaży. Są jednak pewnie i tacy, którzy Nowy Rok przywitają spod ciepłej kołdry i podobnie jak ja w zeszłym roku zostaną w domu. Jeśli nie szukasz ekstra wystrzałowej kiecki, tylko miłego swetra - zobacz co zamówiłam ostatnio na SheIn.

poniedziałek, 28 grudnia 2015

KOSMETYCZNE PODSUMOWANIE 2015

Brak komentarzy :


Cześć! Nie wiem jak Wy, ale ja właśnie siedzę przed komputerem z kubkiem dużej kawy i próbuję dojść do siebie po świątecznych obżarstwach. Po raz pierwszy od tygodnia włączyłam komputer i postanowiłam napisać dla Was szybkiego posta z kosmetycznym podsumowaniem 2015 roku.

sobota, 19 grudnia 2015

5 ZIMOWYCH WZORÓW NA PAZNOKCIE

Brak komentarzy :


Chyba byłam naprawdę grzeczna w tym roku, bo moja kolekcja Semilaców dwoi się i troi. Z każdym nowym kolorem coraz bardziej i bardziej zakochuję się w hybrydach i uczę się tworzyć paznokciowe cuda. Zainspirowana zimą (czy bardziej jesienią?) chcę zainspirować i Was! Zmalujcie ze mną coś fajnego, co?

poniedziałek, 14 grudnia 2015

PRAGA - CO WARTO ZOBACZYĆ?

Brak komentarzy :


Jak co roku, aby nieco uprzyjemnić sobie listopadowe szarości ruszyłam na podbój Europy. Dwa lata temu był Paryż, rok temu Wilno, a tym razem wspólnie z TŻ postawiliśmy na Pragę. I mimo, że to już moja trzecia wizyta w stolicy Czech po raz pierwszy zobaczyłam to, co chciałam nie biegnąc za zorganizowaną grupą z jednego miejsca w drugie.

środa, 9 grudnia 2015

PROGRAM NOWOŚCI ROSSMANN CZ. 1

Brak komentarzy :


Ostatnio przywędrowało do mnie 12-te pudełko od drogerii Rossmann w ramach Programu Nowości. Już co nieco przybliżyłam Wam zasady i warunki stania się jedną z nielicznych, która można w domowym zaciszu przetestować kosmetyczne nowości. Zbliża się koniec roku, czas pełen podsumowań, więc i każda paczka zasługuje na kilka słów osobistego komentarza.

niedziela, 6 grudnia 2015

POKAŻ MAGIĘ ŚWIĄT I WYGRAJ INSTAXA!

Brak komentarzy :


A oto i jest obiecany konkurs mikołajkowo-zimowo-świąteczny. Po cichu wierzę choć część z Was na niego czekała. A jeśli jeszcze dodatkowo w minionym roku byliście grzeczni to już w ogóle musicie wziąć udział w konkursie.

wtorek, 1 grudnia 2015

PROGRAM NOWOŚCI ROSSMANN - FAQ

Brak komentarzy :


Za każdym razem, kiedy na Instagramie pojawia się zdjęcie nowego pudełka od Rossmanna otrzymuję od Was masę pytań dotyczących programu, zasad uczestnictwa czy też samych produktów. Czekałam aż do 12-go pudełka, aby całą moją wiedzę z ubiegłego roku skompresować i zamieścić tu w formie jednego wpisu z odpowiedziami i kilku następnych stricte produktowych.
Patrycja Kierońska
^